вкл. 24 жовтня 2019.

21 жовтня 2019 року відсвяткував свій 83-й День народження славетний опішненський гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайло Китриш.

Мистецький доробок майстра налічує тисячі творів, які збагачують як музейні так і приватні колекції світу. Не є винятком і Національний музей-заповідник українського гончарства, у фондах якого зберігається найбільша колекція його безцінних виробів, які завжди приваблюють відвідувачів і викликають у них щире захоплення.

Дякуємо мистцю за неперевершений талант і відданість гончарству! Зичимо міцного здоров’я, життєвих гараздів та підтримки рідних і близьких!

МНОГАЯ-МНОГАЯ ЛІТА!!!