Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 11 листопада 2019.

2019 рік для видавництва «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства знаменувався новими звершеннями.

Книга «Українська керамологія: Національний науковий щорічник. За рік 2008: Гончарне шкільництво» (упорядник – Олесь Пошивайло) виборола перше місце в номінації «Краще історико-краєзнавче видання», а каталог «Українське бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. 2017» (автор-упорядник – Олесь Пошивайло; пошукач інформаційних матеріалів – Світлана Конюшенко; художник – Юрко Пошивайло; фотограф – Тарас Пошивайло) приніс друге місце в номінації «Культура і мистецтво».

Ці відзнаки стали можливими завдяки злагодженій роботі авторів книг, колективу видавництва, а також відмінній поліграфії ТОВ «АСМІ» (Полтава) та ФОП Бондаренко О.В. (Харків).

З новими планами й натхненням починаємо готуватися до майбутнього конкурсу, аби утверджувати велич друкованого слова й дарувати радість спілкування з книгою її шанувальникам.

Усіх, хто бажає погортати сторінки переможних видань «Українського Народознавства», запрошуємо в Опішне, до Гончарської книгозбірні України. Ці та інші книги дозволять поринути в безмежний і до кінця не пізнаний керамосвіт!

На фото:

1. Відзнаки Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Полтава. 07.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  2. Переможці Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Полтава. 07.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  3. Колектив видавництва «Українське Народознавство» Олена Зубань, Людмила Гусар, Вікторія Яровата, автори каталогу «Українське бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. 2017» – пошукач інформаційних матеріалів Світлана Конюшенко (друга ліворуч), художник Юрко Пошивайло (праворуч) та директор ТОВ «АСМІ» Олексій Петренко (третій праворуч). Полтава. 07.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  4. Книга «Українська керамологія: Національний науковий щорічник. За рік 2008: Гончарне шкільництво» (упорядник – Олесь Пошивайло) – перше місце в номінації «Краще історико-краєзнавче видання» Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Опішне. 08.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  5. Каталог «Українське бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. 2017» (автор-упорядник – Олесь Пошивайло; пошукач інформаційних матеріалів – Світлана Конюшенко; художник – Юрко Пошивайло; фотограф – Тарас Пошивайло) – друге місце в номінації «Культура і мистецтво» Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Опішне. 08.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
Завідувач Науково-видавничого відділу
«Видавництво «Українське Народознавство»