Шановні відвідувачі!

У зв’язку із заходами щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції в Україні (COVID-19) Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному на період всеукраїнського карантину, від 17 березня до 03 квітня 2020 року, припиняє прийом відвідувачів.

УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!

вкл. 11 листопада 2019.

2019 рік для видавництва «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства знаменувався новими звершеннями.

Книга «Українська керамологія: Національний науковий щорічник. За рік 2008: Гончарне шкільництво» (упорядник – Олесь Пошивайло) виборола перше місце в номінації «Краще історико-краєзнавче видання», а каталог «Українське бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. 2017» (автор-упорядник – Олесь Пошивайло; пошукач інформаційних матеріалів – Світлана Конюшенко; художник – Юрко Пошивайло; фотограф – Тарас Пошивайло) приніс друге місце в номінації «Культура і мистецтво».

Ці відзнаки стали можливими завдяки злагодженій роботі авторів книг, колективу видавництва, а також відмінній поліграфії ТОВ «АСМІ» (Полтава) та ФОП Бондаренко О.В. (Харків).

З новими планами й натхненням починаємо готуватися до майбутнього конкурсу, аби утверджувати велич друкованого слова й дарувати радість спілкування з книгою її шанувальникам.

Усіх, хто бажає погортати сторінки переможних видань «Українського Народознавства», запрошуємо в Опішне, до Гончарської книгозбірні України. Ці та інші книги дозволять поринути в безмежний і до кінця не пізнаний керамосвіт!

На фото:

1. Відзнаки Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Полтава. 07.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  2. Переможці Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Полтава. 07.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  3. Колектив видавництва «Українське Народознавство» Олена Зубань, Людмила Гусар, Вікторія Яровата, автори каталогу «Українське бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. 2017» – пошукач інформаційних матеріалів Світлана Конюшенко (друга ліворуч), художник Юрко Пошивайло (праворуч) та директор ТОВ «АСМІ» Олексій Петренко (третій праворуч). Полтава. 07.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  4. Книга «Українська керамологія: Національний науковий щорічник. За рік 2008: Гончарне шкільництво» (упорядник – Олесь Пошивайло) – перше місце в номінації «Краще історико-краєзнавче видання» Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Опішне. 08.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
  5. Каталог «Українське бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. 2017» (автор-упорядник – Олесь Пошивайло; пошукач інформаційних матеріалів – Світлана Конюшенко; художник – Юрко Пошивайло; фотограф – Тарас Пошивайло) – друге місце в номінації «Культура і мистецтво» Обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2019». Опішне. 08.11.2019. Фото Тараса Пошивайла.
Завідувач Науково-видавничого відділу
«Видавництво «Українське Народознавство»