Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 12 листопада 2019.

Незабаром!!! Найбільш маштабний виставковий проект 2018–2019 років «Майдан: простір творчості», який сколихнув серця мільйонів українців Києва, Одеси, Мелітополя, Хмельницького, Львова, Дніпра, Конотопа, демонструватиметься в Опішному – Гончарній столиці України!

Виставка «Майдан: простір творчості» – це 74 проекти дипломних і курсових робіт студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, створення яких припало на революційний час:

• «Карби Майдану» – експериментальний артбук із металу. За концепцією авторки Віри Риліної, цей проект співвідносить міць і вагу слова з такими ж характеристиками металу;
  • «Автограф Майдану» – серія акцидентних абеток, де авторка Ольга Кисельова використала прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі;
  • «Апостоли гідності. Відважний щит України» – серія з 12 плакатів від Марини Шевчук. Вона поєднала, вишикувала стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, які були сенсом життя героїчних оборонців;
  • «Це – медіа-війна» – серія плакатів Марини Лукашенко. Авторка викриває цинічну політику Росії у використанні інформаційної зброї, яка деформує свідомість населення, передусім, країни-окупанта;
  • календарі та плакати на тему Майдану, присвячені російській інформаційній і військовій агресії.

Проект реалізовано завдяки партнерству Національного музею-заповідника українського гончарства, Національного музею Революції Гідності, Українського інституту національної пам’яті, Навчально-творчій майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Вернісаж відбудеться за участі: Віталія Шості – професора, члена-кореспондента Національної академії мистецтв України, народного художника України, заслуженого діяча мистецтв України.

ДЕ? Мистецька галерея Центру розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (вул. Свято-Михайлівська, 3, Опішне, Полтавщина).

Коли? 19 листопада 2019 року, о 15:00 год.

Довідкова інформація:

• прес-служба Національного музею Революції Гідності: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38 (098) 6611833, +38 (063) 9725984;
  • прес-служба Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38 (067) 55747 57, +38 (050) 9046213