вкл. 21 грудня 2019.

Святого Миколая з нетерпінням чекають усі дітлахи. Цілий рік вони не бешкетують, слухаються батьків, щоб однієї зимової ночі до них завітав цей щедрий дідусь.

Цього разу Святий Миколай вирушив у дорогу трішки раніше, щоб встигнути знайти свою рукавичку. Довго він блукав світом і нарешті дістався до Національного музею-заповідника українського гончарства. Тут на нього вже чекали діти співробітників Музею. Вони й допомогли дідусеві знайти загублену рукавичку. Однак лісові звірята вже зробили з неї затишну оселю й не хотіли покидати її, бо встигли стати однією великою родиною. Натомість вони подарували Святому Миколаєві нові, теплі рукавички.

Усі були щасливі: діти разом зі звірятами гралися, танцювали, співали, одним словом – забавлялися. Такі розваги дуже сподобалися Миколаю, тому він порадував усіх щедрими подарунками.

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ