Повідомляємо, що з січня 2020 року змінилися ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 10 січня 2020.

Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан

10 січня – особливий день для Музею мистецької родини Кричевських, адже саме сьогодні відзначають свій День Народження одразу двоє представників славетної династії Кричевських – Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан.

Радіємо з того, що ви активно долучаєтеся до розвитку Музею й завжди підтримуєте його найсміливіші починання. Тож у цей святковий день зичимо наснаги на нові звершення! Хай доля приносить тільки приємні сюрпризи, а всі негаразди оминають стороною! Нев’янучого вам здоров’я, благополуччя, міцності духу для здійснення всього задуманого!

МНОГАЯ-МНОГАЯ ЛІТА!!!

Василь Лінде-Дункан зі своєю дружиною Юлією передають вітання від Василя Лінде-Кричевського на церемонії нагородження переможців Міжнародного БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського