Шановні відвідувачі!

У зв’язку із заходами щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції в Україні (COVID-19) Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному на період всеукраїнського карантину, від 17 березня до 03 квітня 2020 року, припиняє прийом відвідувачів.

УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!

вкл. 06 березня 2020.

5 березня 2020 року в Полтавській обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії імені Володимира Вернадського.

Премію засновано Полтавською обласною радою у квітні 2018 року з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науково-педагогічних і наукових працівників, які працюють у закладах вищої освіти І-ІV рівнів акредитації, наукових закладах, установах, підприємствах Полтавської області та мають вагомі здобутки в науково-педагогічній і науково-дослідницькій діяльності, підготовці кваліфікованих фахівців, проведенні фундаментальних і прикладних досліджень.

Серед цьогорічних лауреатів на здобуття премії за вагомий внесок в українську академічну науку, популяризацію народного мистецтва та гончарства була номінована й стала переможницею в номінації «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях» Людмила Овчаренко – директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського, старший науковий співробітник Відділу керамології новітнього часу Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, старший науковий співробітник Науково-дослідного відділу археологічної кераміки Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, відповідальний секретар Правління ГО «Конгрес українських керамологів», доктор історичних наук, заслужений працівник культури України, депутат Полтавської обласної ради.

Щиро вітаємо Людмилу Овчаренко з черговим визнанням! Бажаємо яскравого творчого злету, натхнення, здоров’я, нових наукових праць, щедрої видавничої діяльності й наукового та мистецького подвижництва в ім’я духовного возвеличення України!

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланнями:

Премія Полтавської обласної ради імені В.І. Вернадського

Лауреати премії імені В.І. Вернадського