Шановні відвідувачі!

У зв’язку із заходами щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції в Україні (COVID-19) Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному на період всеукраїнського карантину, від 17 березня до 03 квітня 2020 року, припиняє прийом відвідувачів.

УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!

вкл. 23 березня 2020.

Пандемія коронавірусної інфекції  (COVID-19), на жаль, внесла свої корективи і в культурне життя. По всьому світу масово відміняються розважальні заходи: концерти, спортивні змагання, виставки й фестивалі. І це правильно, адже здоров’я кожного понад усе!

За останні кілька тижнів ми розглянули безліч альтернативних варіантів, які б дозволили «Здвигу-2020» відбутися. Та все ж, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному теж ухвалив нелегке рішення: ВСІ ЗАХОДИ ХІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2020» перенесено на наступний рік!

Тож є цілий рік на перезавантаження, удосконалення, натхнення й творче розкрилля!

Слідкуйте за новинами на Музейних веб-сторінках!

А ми й надалі продовжуватимемо свою місію – надихатимемо вас на прекрасне!

Дякуємо, що незмінно залишаєтеся з нами!

Всім міцного здоров’я!