Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 29 квітня 2013.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному

запрошує до участі в V Національній виставці-конкурсі художньої кераміки

«КерамПІК у Опішному!».

«Приємно усвідомлювати, що багатьом мистцям і просто громадянам країни це необхідно, що кераміка викликає зацікавлення серед різних верств населення. На «КерамПІКах» мистці мають можливість експонувати свої роботи, популяризувати свої досягнення не лише в тих регіонах, де проживають, але й у Гончарській Столиці України.
   Дякую вам за участь і сподіваюся, що ви й надалі своєю творчістю підтримуватимете нестримний поступ української кераміки!»

Людмила Дяченко, музеолог, генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному