вкл. 18 жовтня 2013.

25 жовтня 2013 року, о 9.30 год.,
у Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури
Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному,
 розпочнеться вернісаж
Виставки-презентації
мистецького проекту
славетного українського художника-кераміста

Світлани Пасічної (Полтава)

«Impression– враження, відбиток, відтиск»,

створеного  у Кераморезиденції музею-заповідника

впродовж серпня – жовтня 2013 року

УЧАСТЬ БЕРУТЬ: Світлана Пасічна та провідні українські художники-керамісти зі Львова, Ужгорода, Києва, Харкова,Черкас, Полтави, Коломиї, Опішного.

ЗАПРОШУЄМО

на довгоочікувану зустріч

із МАЕСТРО

ХУДОЖНЬОЇ КЕРАМІКИ!