вкл. 25 листопада 2013.

23 жовтня цього року до Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа завітали вчителі світової літератури з Полтавщини – учасники обласного семінару-практикуму.

Саме цей Музей-садибу вони  обрали невипадково, адже Леонід Сморж також був педагогом. Упродовж 1964–2003 років він працював викладачем, старшим викладачем, доцентом, потім – професором Київського державного педагогічного інституту імені Олексія Горького (нині – Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова), а в 1997–2008 роках – професором Київського міжнародного університету. За плідну працю на педагогічній ниві був нагороджений орденом «Знак пошани» (1981).

Присвятивши все своє життя науці, Леонід Сморж заслужив право бути взірцем для сучасних учителів.

Більше...