До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 22 січня 2014.

 

 

«Саме тут відчувається справжня Україна, з її колоритом й самобутністю. Найкращий музей для всієї родини. Доброзичливий колектив, приємні усмішки людей. Хороші спогади залишаються на все життя. Приїдемо ще з усією родиною»

Олексій (Дніпропетровськ)

 

     Кожного разу, підсумовуючи рік, що минув, переглядаю Книгу відгуків Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Саме в ній можна віднайти неупереджену й об'єктивну оцінку роботи всього колективу. 

2013 року відвідувачі залишили понад 700 відгуків. Хочеться подякувати всім, хто поділився своєю думкою. Відчувається, що все написане йшло від щирого серця. Сподіваємось, що вибірка з Книги відгуків стане орієнтиром для тих, хто ще не був гостем Музею-заповідника.

 

    «Гості з Донецька дуже дякують Вам за вашу працю, за красу, яку ви даруєте людям. Ви зберігаєте справжні українські традиції та передаєте нащадкам історію нашої країни. Щиро вам дякуємо! Зберігайте цей музей, бо тут так файно, що співати хочеться!»

Оксана Білогуб

 

«Ми приїхали до Вас із санаторію «Сосновий бір». Приємно зустріли нас україночки-полтавчанки. Їх вбрання, щира співуча українська мова залишила гарні враження. Приємний цей куточок українства. Всі ми з різних місцевостей, але повеземо по своїх домівках спогади про Вашу щиру гостинність, доброзичливість, національне духовне багатство музею, співробітників. Дякуємо за те, що зберігаєте національну нашу красу і даруєте все те людям! Добра Вам, благ і успіхів у вашому прекрасному мистецтві!». 

Алла Туранська

 

«Дуже подобається місцина, музей. Він є унікальним, тому хочемо побажати розвитку, щоб про Ваші унікальні здобутки дізналися в усьому світі. Саме таке й треба пропонувати для ознайомлення у будь-якій екскурсійній програмі визначними місцями України! 

  Співробітники приємні, зустрічають привітно, з душею ставляться до своєї роботи. Дякуємо! Ми тут вчетверте і приїдемо ще».

Професор НТУХПІ О.В.Шоман,  В.Я.Даниленко (Харків)

      

«Очень красивый и интересный музей. Очень понравилось все, привезем сюда друзей. Все сотрудники очень милые и внимательные. Николай Пошивайло настоящая звезда для нас, мы много о нем слышали, было очень приятно сделать с ним рыбку. Удачи и процветания вашему музею!» 

Настя Зернова, Даша Агафоненко (Москва, Російська Федерація) 

 

«Дійсно побачили диво...  Велика вдячність організаторам, співробітникам, мистцям за чудову щиру роботу. Такого музею я не бачила ніде. Які чудові роботи! Дай, Боже, здоров'я мистцям, щоб не боліли їх натруджені руки, а нащадки завжди пам'ятали й зберігали їх вироби. Нехай живе вічно цей музей! Здоров'я і успіхів усім працівникам!»

В.Мишуріна (Київ)

 

Більш емоційні відвідувачі, яких надихнув Музей, залишають  вірші.

 

«Ми цінимо батьків, коли їх не стає,

Ми цінимо життя, коли воно минає,

Ми друзів цінимо, коли життя нас б'є,

Ми сонце цінимо, коли воно згасає.

Цініть майстрів сьогодні й повсякчас –

Вони прекрасне створюють для нас!

Талант народний ще не згас,

А гончарі – це просто клас!»

В.Куксань (Лубни, Полтавщина)

 

«Из недр праматери Земли

Растет керамики искусство

От хлеба легкого вдали,

Даря эмоции и чувства,

И стройной вазы тонкий стан,

И гжельской модницы ланиты:

Не слоем розовым румян –

Эмалью тонкою покрыты…

Художник тихо входит в дом,

И все мы просто в изумленье,

Каким талантом и трудом

Рождается его творенье». 

Ольга Тимошенко (Харків)

 

Екскурсовод 

Національного музею-заповідника 

українського гончарства в Опішному

Ірина Чирка{jcomments on}

Замовити екскурсію