Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 27 лютого 2014.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному вшанував 65-річчя з Дня народження відомого українського художника-кераміста, члена Національної спілки художників України й Національної спілки майстрів народного мистецтва України Володимира Онищенка відкриттям персональної виставки «Сліди, що залишаю на землі».

Виставку відвідали педагоги Державної спеціалізованої школи-інтернату «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського, співробітники Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та Інституту керамології – відділення інституту народознавства НАН України, мешканці та гончарі селища.

На виставці представлені роботи різних періодів творчості мистця.

Запрошуємо відвідати виставку й поринути у світ творчості Володимира Онищенка.