вкл. 24 квітня 2014.

Відвідини культурно-мистецьких заходів Тижнів Національного Гончарного Здвиження, що традиційно щороку проходять у Опішному, для кожного журналіста – прекрасна можливість для спілкування з однодумцями й колегами. Тут можна обговорити проблеми культури й мистецтва, розпитати народних майстрів та художників-керамістів про їх болі й турботи, перемоги й здобутки, надихнутися на нові ідеї й відкриття. А ще є гарна нагода побачити, як твориться гончарне диво Опішного. Для журналіста – широке поле діяльності. Тому, відвідавши Гончарну столицю України, кожна творча людина здобуде для себе великий багаж знань і неоціненний досвід.

Цією нагодою скористалися представники засобів масової інформації та засновники веб-порталів. Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України, «5 канал», ТРК «Ера», ОДТРК «Лтава», ТРК «Пульсар», Волинська ОДТРК, Луганська ОДТРК, Криворізька ДТРК, Харківська ДТРК «ОТБ», Сумська ДТРК, Черкаська ОТРК «Рось», Чернігівська ОДТРК, Херсонська ОДТРК «Скіфія», Редакція районного радіомовлення «Голос Зіньківщини», Редакція селищного радіомовлення «Голос Опішні», газети «Урядовий кур’єр», «Голос України», «День», «Україна молода», «Слово Просвіти», «Зоря Полтавщини», «Вечірня Полтава», «Полтавська думка – 2000», «Полтавський вісник», «Українське слово», журнали «Кераміка: стиль & мода», «Музейний простір», «Мистецькі грані», «Артанія», «Меркурій», «Ковальська майстерня», інтернет-портали «Рукотвори», Молодіжний портал Волині, «Квартира FM», «ThisisUkraine», арт-галерея «Pete-Art» стали інформаційними партнерами Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному й висвітлюють ініційовані ним культурно-мистецькі події.

Висловлюємо всім щиру подяку за активну підтримку й запрошуємо до участі в VIТиждні Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2014»!!!