вкл. 10 липня 2014.

Номінація «КОВАЛЬСЬКІ ЕТНОБАРВИ УКРАЇНИ»

(категорія домашніх ковальських робіт):

1.      Третю Премію розділили між собоюСергій Місько (Комсомольськ, Україна) за панно«Рідний край» та Олександр Шкурапет (Кременчук, Україна) за панно«Я є життя».

2.      Другу Премію присуджено Владиславу Вишневецькому (Полтава, Україна) за панно «Вишиванка».

3.      ПершуПремію здобувМаксим Солодков (Полтава, Україна) за панно«Етноматриця Всесвіту».

Номінація «НЮ»

(категорія демонстраційних робіт,

створених на Фестивалі на очах численних глядачів):

4.      Третю ПреміюотримавСергій Місько(Комсомольськ, Україна) за скульптуру«Єва».

5.      ДругуПреміюприсудженоДаміану Стефану Делла Ройю(Мілан, Італія) за скульптуру«Lavitadadentro»(«Життя ізсередини»).

6.      Першу Премію здобувМаксим Солодков(Полтава, Україна) за скульптуру «Богиня «МодерНЮ».

ГРАН-ПРІ

7.      Володарем  ГРАН-ПРІставВладислав Вишневецький (Полтава, Україна) за скульптуру «Illectrix» («Ілектрікс»).

Ірина Іващенко,

куратор ІVНаціонального ковальського фестивалю