До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

МИСТЕЦЬКИЙ ВОГОНЬ ЗНОВУ ЗАПАЛАВ

вкл. 13 червня 2014. Опубліковано в ЩОДЕННИК V ІНТЕРСИМПОЗІУМУ «2014: 14Х14»

   

  

  11 червня 2014 року відбулася Церемонія офіційного відкриття VІНТЕРСимпозіуму кераміки в Опішному «2014: 14х14». Національний музей-заповідник українського гончарства знову зібрав мистців кераміки на привітній опішненській землі.

   Директор Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, доктор історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Олесь Пошивайло поздоровив присутніх з початком ювілейного форуму і познайомив з його учасниками. Цьогорічний захід зібрав провідних художників-керамістів з різних куточків України та Сербії.

   Одночасно з ІНТЕРСимпозіумом кераміки в Опішному діятиме Е-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів. Її учасники зможуть перейняти досвід роботи з глиною від досвідчених майстрів-гончарів і малювальниць Опішного та художників-керамістів – учасників ІНТЕРСимпозіуму. Тож Церемонія відкриття стала гарною нагодою для першої офіційної зустрічі з майбутніми наставниками.

  З вітальним словом до учасників та гостей звернулися: генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Людмила Дяченко; голова Опішнянської селищної ради Світлана Педченко; директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Людмила Овчаренко; старший викладач кафедри культурології та методики викладання культурологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка Тетяна Зіненко. Завітали на свято творчості й уславлені опішненські гончарі: заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького Микола Пошивайло; заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат Премії імені Данила Щербаківського, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайло Китриш, а також майстер вишивки, заслужений майстер народної творчості України Григорій Гринь. Мали нагоду привітати один одного з початком творчої роботи й учасники ІНТЕРСимпозіуму кераміки в Опішному «2014: 14х14» та Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів.

   Уже традиційно учасники ІНТЕРСимпозіуму кераміки в Опішному сформували глиняного горщика, який залишиться в Національному музеї-заповіднику українського гончарства на згадку про їх перебування в Гончарній столиці України.

Лариса Антонова (Україна)

Марта Бережненко (Україна)

Зінаїда Близнюк (Україна)
В’ячеслав Віньковський (Україна)

Марина Гандиш (Україна)

Інна Гуржій (Україна)

Ясміна Дікліч (Сербія)

Андрій Ільїнський (Україна)

Аліна Літвіненко (Україна)

Юрій Мусатов (Україна)

Ірина Норець (Україна)

Іван Фізер (Україна)

Олександр Яровий (Україна)

{jcomments on}

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Замовити екскурсію