Перші враження «академістів» в Опішному

вкл. 12 червня 2018. Опубліковано в Е-ЛІТНЯ АКАДЕМІЯ(СЕСІЯ-2018)

Катерина Бургар (Курилівка, Дніпропетровщина, Україна): «З Опішним знайома з 2012 року. З  того часу перше враження не лише не зіпсувалося, але й набуло яскравих відтінків! Мрія потрапити в Е-літню АКАДЕМІЮ ГОНЧАРства здійснилася! Сподіваюся, що тут «заговорять» гончарні гени з родин моїх батьків».
Єлизавета Гавронська (Крюківщина, Київщина, Україна): «В Опішному я вперше, тому дивлюся за вікно, і хочеться бігти до глини – руки просять!»
Дарина Мандзік (Мінськ, Республіка Білорусь): «Опішне – це другий «рай», куди я потрапила (першим була Португалія). Я залишила свій фах архітектора, аби стати керамістом. Мандрую вже третій місяць. І це така несподіванка, коли їдеш звичайною маршруткою, а в Опішному відкривається дивовижа!»
Ольга Релік (Кропивницький, Україна): «Приємно вражена територією і людьми. Літня школа гончарства – мій ковток повітря, моє «перезавантаження».
Леся Синиченко(Чайки, Київщина, Україна): «Чула про опішненську кераміку з дитинства, але завжди щось заважало приїхати сюди. Про АКАДЕМІЮ дізналася кілька років тому, і нарешті нині я серед учасників»
Жанна Фєдосова-Мамедова(Київ, Україна): «Серед перших вражень – захоплення від музейної гойдалки! Тут для мене єднаються три можливості: навчальна база академії,  музейна територія як місце медитації та глина – можливість поринути у творчий процес».
Галина Хорощак(Київ, Україна): «У мене немає досвіду роботи з глиною. Приїхавши в Опішне, починаю вірити, що знаходжуся в правильному місці, з правильними людьми».
Владислав Юдін(Харків, Україна): «Хочу урізноманітнити вміння з виготовлення скульптури, які здобуваю в Харківській державній академії дизайну і мистецтв. Хочу вчитися!»