. Опубліковано в Здвиг-2018

Вельмишановані учасники V Міжнародного фотоконкурсу «Гончарні ВІЗІЇ країни»

та поціновувачі фотосвітлин!

Повідомляємо, що відкриття фотовиставки, оголошення й  нагородження переможців відбудеться восени під час

Наукового симпозіуму «УКРАЇНСЬКИЙ КЕРАМОЛІНГВІСТИЧНИЙ ПРОСТІР: ПРОБЛЕМИ НАУКОВОГО ДИСКУРСУ» (26-28.09.2018).

Більш конкретна інформація в наступних анонсах.

 

   

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатори Фотоконкурсу: Міністерство культури України, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національна академія наук України, Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, ГО «Конгрес українських керамологів», Національна спілка фотохудожників України, Міжнародний фотографічний рух «Образ без кордонів» (ISF – Image Sans Frontière), Національна спілка художників України, Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», Український фонд культури.

1.2. Фотоконкурс проводиться під патронатом Національної спілки фотохудожників України та Міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів» (ISF – Image Sans Frontière).

1.3. Метою Фотоконкурсу є виявлення й показ краси гончарства через художню фотографію на гончарну тематику, визначення кращих фоторобіт, популяризація творчості фотохудожників та їхніх творів, заохочення професійного й творчого зростання учасників фотоконкурсу.
1.4. Місце проведення Фотоконкурсу: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному (вул.Партизанська, 102, Опішне, Полтавщина, 38164, Україна; тел. +38 (05353) 42416, 42415, 42417; факс +38 (05353) 42416; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

1.5. Час проведення Фотоконкурсу: 02 січня – 29 червня 2018 року.

Прийом робіт до 03.05.2018.
Робота журі 25.05.2018.
Відкриття Фотовиставки й церемонія урочистого оголошення
результатів і нагородження переможців:
   29 червня 2018 року, о 1500 год.
Експонування фотовиставки:
   29 червня – 30 жовтня 2018 року.

1.6. Номінації Фотоконкурсу:

I. «РетроВІЗІЇ»
    (фото давноминулих років [до кінця XX століття], які відображають буття гончарного ремесла);

II. «КерамоРЕКЛАМА»
    (популяризація й реклама гончарних творів і гончарства загалом);

III. «ДивоСВІТ кераміки»
    (фото, які відображають розмаїття й красу кераміки);

IV. «ПоСТАТІ»
    (фотопортрети відомих людей, пов’язаних із гончарством, керамікою).

V. «АрхеоВІЗІЇ» (археологічна кераміка в художній фотографії).

До конкурсу допускаються роботи, що не порушують авторське право на розкопки. Матеріали археологічних досліджень та фото матеріалів, здобутих незаконним шляхом до участі у фотоконкурсі не допускаються.

ІІ. УМОВИ УЧАСТІ

2.1. Участь у Фотоконкурсі безкоштовна.

2.2. До участі у Фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи, аматори, репортери, а також усі бажаючі, незалежно від громадянства, країни мешкання, віку, статі, національності, фахової освіти тощо.

2.3. Учаснику необхідно подати Дирекції Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (далі в тексті – Дирекція) для виготовлення фотографій електронні версії фотографій (друковані фотороботи) та заявку за поданою в додатку схемою до 03.05.2018 (на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

2.4. Фотографи можуть подати на Фотоконкурс не більше 5 фотографій у кожній номінації, у тому числі серію фотографій, об’єднаних однією темою, сюжетом, ідеєю (не більше 5 фото в серії). З лицьового боку фото не повинно бути ніяких підписів і знаків, що ідентифікують особу автора. Конкурсні роботи й авторські права на них повинні належати особам, що їх надають. Організатори не несуть відповідальності за порушення авторських прав Учасниками.

2.5. Надіслані на Фотоконкурс роботи не рецензуються й не повертаються. Вони передаються на постійне зберігання в Національний архів українського гончарства. Організатори Фотоконкурсу залишають за собою право використовувати фототвори з некомерційною метою для популяризації Фотоконкурсу у своїй друкованій продукції, на сайтах організаторів, у фотовиставках та інших акціях зі збереженням авторських прав і без виплати авторського гонорару.

2.6. Подання заявки на участь у Фотоконкурсі й надсилання фотографій розцінюється як згода автора на оприлюднення персональних відомостей про себе, зазначених у заявці, а також використання його фото Організаторами Фотоконкурсу в засобах масової інформації з метою популяризації Фотоконкурсу й творчості Фотохудожника. Фотороботи не повинні суперечити умовам Конкурсу, діючому законодавству України й порушувати норми моралі.

ІІІ. ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ

3.1. Конкурсні роботи мають відповідати темі Фотоконкурсу та заявленим номінаціям. У випадку невідповідності темі, надіслані фотороботи до експонування на підсумковій виставці не допускаються і в каталозі не подаються.

3.2. Автору необхідно зазначити, до якої номінації Фотоконкурсу подається робота.

3.3. До участі у Фотоконкурсі приймаються файли у форматі jpg (tif) без стискання, 300 dpi (того ж розміру, що й відбиток), або друковані фотороботи мінімального розміру по короткій стороні – 30 см, максимального розміру по довгій – 45 см, з обов´язковим зазначенням «верх фото». До друкованих фоторобіт також додається інформація про те, що зображено на фотознімку (назва), дата й місце зйомки, прізвище, ім’я, по батькові та домашня адреса автора фото (на зворотному боці фотографії). Електронні файли підписувати за схемою: Країна_Автор_Назва_Місце й рік зйомки. Також можна додати текстовий файл з описом поданих робіт. Фото має бути відзнято впродовж 2013 – першої половини 2018 року (окрім номінації «РетроВІЗІЇ»).

3.4. Подання електронного варіанта фоторобіт обов’язкове, у тому числі за умови подання автором фото на папері. Без електронної копії, пересланої через e-mail або записаної на цифровий інформаційний носій (СD, DVD) у форматі jpg (tif) без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток, друковані фотороботи не приймаються.

ІV. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ.
НАГОРОДИ

4.1. Переможців Фотоконкурсу визначає спеціальне Журі. Роботи для оцінювання представляються без зазначення авторів і країни їх мешкання. Рішення Журі є остаточним і не підлягає перегляду.

4.2. Склад Журі:

 • Вадим Козловський, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, член Художньої ради Національної спілки фотохудожників України (Вінниця, Україна);
 • Едуард Странадко, фотохудожник, голова Правління Національної спілки фотохудожників України, заслужений працівник культури України (Київ, Україна).
 • Любов Котляр, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, голова Київської організації Національної спілки фотохудожників України (Київ, Україна);
 • Сергій Назаркін, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України (Полтава, Україна);
 • Стівен Дженсен, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України (Едінбург, Шотландія);
 • Тетяна Люта, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, член фотоклубу «Запоріжжя» (Запоріжжя, Україна);
 • Юрій Зілінський, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, PPSA, EFIAP, Hon.FtGM, голова народного фотоклубу «Софіт» (Лубни, Україна);
 • Роман Гінзбург, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України (Київ, Україна);
 • Юрій Гармаш, член Національної спілки фотохудожників України, член Національної спілки кінематографів України, член Європейської асоціації кінооператорів I.M.A.G.O., заслужений діяч мистецтв України (Київ, Україна);

4.3. Після завершення роботи Журі, Організатори Фотоконкурсу супроводжують роботи відповідними анотаціями й розгортають експозицію підсумкової виставки. До участі в підсумковій виставці допускаються фототвори, які відповідають вимогам пунктів 3.1-3.4, а також схвалені до експонування членами Журі.

4.4. Підсумки Фотоконкурсу подаються на веб-сайтах:

4.2. Журі присуджує такі нагороди:

Гран-прі «Гончарні ВІЗІЇ країни»
• Медалі й дипломи Міжнародного фоторуху
       «Образ без кордонів» (ISF – Image Sans Frontière)
• Медалі й дипломи Національної спілки фотохудожників України
• Нагороди й дипломи співорганізаторів, партнерів і спонсорів, у тому числі:

Диплом «РетроВІЗІЇ»

Диплом «КерамоРЕКЛАМА»

Диплом «ДивоСВІТ кераміки»

Диплом «ПоСТАТІ»

Диплом «АрхеоВІЗІЇ»

Спеціальні дипломи:

 • за кращу сюжетну композицію
 • за гончарські фантазії
 • за романтизм
 • за кращий резонансний сюжет
 • за унікальне творче вирішення
 • за образність
 • за емоційність
 • за психологізм

ЗАОХОЧУВАЛЬНІ НАГОРОДИ
встановлені також
співорганізаторами Фотовиставки


 

ЗАЯВКА на участь у V Міжнародному фотоконкурсі «Гончарні ВІЗІЇ країни»

 


   

 

Ι. ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ

1.1. Организаторы Фотоконкурса: Министерство культуры Украины, Национальный музей-заповедник украинского гончарства в Опошне, Национальная академия наук Украины, Институт керамологии – отделение Института народоведения НАН Украины, ГО «Конгресс украинских керамологов», Национальный союз фотохудожников Украины, Международное фотографическое движение «Образ без границ» (ISF – Image Sans Frontière), Национальный союз художников Украины, Президентский фонд Леонида Кучмы «Украина», Украинский фонд культуры.

1.2. Фотоконкурс проводится под патронатом Национального союза фотохудожников Украины и Международного фотографического движения «Образ без границ» (ISF – Image Sans Frontière).

1.3. Целью Фотоконкурса является выявление и представление красоты гончарства через художественную фотографию на гончарную тематику, определение лучших фоторабот, популяризация творчества фотохудожников и их произведений, поощрение профессионального и творческого роста участников Фотоконкурса.

1.4. Место проведения Фотоконкурса:

Национальный музей-заповедник украинского гончарства в Опошне
[ул.Партизанская, 102, Опошня, Полтавщина, 38164, Украина;
тел . +38 (05353) 42416, 42415, 42417;
факс +38 (05353) 42416;
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
WWW.opishne-museum.gov.ua].

1.5. Время проведения Фотоконкурса:

02 января − 29 июня 20187 года.
Прием работ до 03.05.2018.
Работа Жюри − 25.05.2018.
Открытие Фотовыставки и церемония торжественного объявления результатов и награждения победителей:

29 июня 2018 года, в 1500 час.

Экспонирование Фотовыставки:

29 июня − 30 октября 2018 года.

1.6. Номинации Фотоконкурса:

I. «РетроВИЗИИ» (фото до конца XX века, отражающие бытие гончарного ремесла);

II. «КерамоРЕКЛАМА» (популяризация и реклама гончарных произведений и гончарства в целом);

III. «Удивительный мир керамики» (фото, отражающие разнообразие и красоту керамики);

IV. «Личности» (фотопортреты известных личностей, связанных с гончарством, керамикой).

V.«АрхеоВИЗИИ» (археологическая керамика в художественной фотографии)

К конкурсу допускаются работы, не нарушающие авторское право на раскопки. Материалы археологических исследований и фото материалов, полученных незаконным путем к участию в фотоконкурсе не допускаются.

ІІ. УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ

2.1. Участие в Фотоконкурсе бесплатное.

2.2. К участию в Фотоконкурсе приглашаются профессиональные фотографы, любители, репортеры, а также все желающие, независимо от гражданства, страны проживания, возраста, пола, национальности, специального образования и т.д.

2.3. Участнику необходимо предоставить Дирекции Национального музея-заповедника украинского гончарства в Опошне (далее в тексте − Дирекция) для изготовления фотографий электронные версии фотографий (печатные фотоработы) и заявку, по имеющейся в приложении схеме, до 03.05.2018 (на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

2.4. Фотографы могут подать на Фотоконкурс не более 5 фотографий в каждой номинации, в том числе серии фотографий, объединенных одной темой, сюжетом, идеей (не более 5 фото в серии). С лицевой стороны фото не должно быть никаких подписей и знаков, идентифицирующих личность автора. Конкурсные работы и авторские права на них должны принадлежать лицам, которые их предоставляют. Организаторы не несут ответственности за нарушение авторских прав Участниками.

2.5. Присланные на Фотоконкурс работы не рецензируются и не возвращаются. Они передаются на постоянное хранение в Национальный архив украинского гончарства. Организаторы Фотоконкурса оставляют за собой право использовать фотоработы с некоммерческой целью для популяризации Фотоконкурса в своей печатной продукции, на сайтах организаторов, в фотовыставках и других акциях с сохранением авторских прав и без выплаты авторского гонорара.

2.6. Подача заявки на участие в Фотоконкурсе и отправка фотографий расценивается как согласие автора на публикацию персональных сведений о себе, указанных в заявке, а также использование его фото Организаторами Фотоконкурса в средствах массовой информации с целью популяризации Фотоконкурса и творчества фотохудожника. Фотоработы не должны противоречить условиям конкурса, действующему законодательству Украины и нормам морали.

ІІІ. ТРЕБОВАНИЯ К КОНКУРСНЫМ РАБОТАМ

3.1. Конкурсные работы должны соответствовать теме Фотоконкурса и заявленным номинациям. В случае несоответствия теме, присланные фотоработы к экспонированию на итоговой выставке не допускаются и в каталоге не представляются.

3.2. Автору необходимо указать, к какой номинации Фотоконкурса относится работа.

3.3. К участию в Фотоконкурсе принимаются файлы в формате jpg (tif) без сжатия, 300 dpi (того же размера, что и отражение), или печатные фотоработы минимального размера по короткой стороне − 30 см, максимальный размер по длинной − 45 см, с обязательным указанием «верх фото». К печатным фотоработам также прилагается информация о том, что изображено на фотоснимке (название), дата и место съемки, фамилия, имя, отчество и домашний адрес автора фото (на обратной стороне фотографии). Электронные файлы подписывать по схеме: Страна_Автор_Название_Место и год съемки. Также можно добавить текстовый файл с описанием представленных работ. Фото должно быть снято в период 2011 − первой половины 2017 года (кроме номинации «РетроВИЗИИ»).

3.4. Предоставление электронного варианта фоторабот обязательное, в том числе при условии предоставления автором фото на бумаге. Без электронной копии, пересылаемой через e-mail или записанной на цифровой носитель (CD, DVD) в формате jpg (tif) без сжатия, 300 dpi того же размера, что и изображение, печатные фотоработы не принимаются.

ІV. ОПРЕДЕЛЕНИЕ ПОБЕДИТЕЛЕЙ ФОТОКОНКУРСА.
НАГРАДЫ

4.1. Победителей Фотоконкурса определяет специальное Жюри. Работы для оценки предоставляются без указания авторов и страны их проживания. Решение Жюри является окончательным и не подлежит пересмотру.

4.2. Состав Жюри:

 • Роман Гинзбург, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины (Киев, Украина);
 • Юрий Зилинский, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины, PPSA, EFIAP, Hon.FtGM, председатель народного фотоклуба «Софит» (Лубны, Украина);
 • Вадим Козловский, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины, член Художественного совета Национального союза фотохудожников Украины (Винница, Украина);
 • Любов Котляр, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины, председатель Киевской организации Национального союза фотохудожников Украины (Киев, Украина);
 • Татьяна Лютая, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины, член фотоклуба "Запорожье"(Запорожье, Украина);
 • Сергей Назаркин, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины (Полтава, Украина);
 • Стивен Дженсен, фотохудожник, член Национального союза фотохудожников Украины (Эдинбург, Шотландия)
 • Эдуард Странадко, фотохудожник, председатель Правления Национального союза фотохудожников Украины, заслуженный работник культуры Украины (Киев, Украина);
 • Юрий Гармаш, член Национального союза фотохудожников Украины, член Национального союза кинематографов Украины, член Европейской ассоциации кинооператоров I.M.A.G.O., заслуженный деятель искусств Украины (Ковалевка, область);

4.3. После завершения работы Жюри, Организаторы Фотоконкурса сопровождают работы соответствующими аннотациями и открывают экспозицию итоговой выставки. К участию в итоговой выставке допускаются фотопроизведения, которые соответствуют требованиям пунктов 3.1-3.4, а также одобрены к экспонированию членами Жюри.

4.4. Итоги Фотоконкурса подаются на сайтах:
• Национального музея-заповедника украинского гончарства в Опошне (opishne-museum.gov.ua),
• Института керамологии − отделения Института народоведения НАН Украины (ceramology-inst.gov.ua)
• Национального союза фотохудожников Украины (photospilka.com) после 01.07.2018 года.

4.5. Жюри присуждает следующие награды:

Гран-при «Гончарные ВИДЕНИЯ страны»
• Медали и дипломы Международного фотодвижения «Образ без границ» (ISF – Image Sans Frontière)
• Медали и дипломы Национального союза фотохудожников Украины
• Награды и дипломы организаторов, партнеров и спонсоров, в том числе:

Диплом «РетроВИЗИИ»

Диплом «КерамоРЕКЛАМА»

Диплом «Удивительный мир керамики»

Диплом «Личности»

Диплом «АрхеоВИЗИИ» 

Специальные дипломы:
• за лучшую сюжетную композицию
• за гончарные фантазии
• за романтизм
• за лучший резонансный сюжет
• за уникальное творческое решение
• за образность
• за эмоциональность
• за психологизм

ЗАЯВКA НА УЧАСТИЕ В V МЕЖДУНАРОДНОМ ФОТОКОНКУРСЕ «ГОНЧАРНЫЕ ВИДЕНИЯ СТРАНЫ»


   

 

І. COMMON REGULATIONS

1.1. The Organizers of the Photographic Competition are the Ministry of Culture of Ukraine, the National Museum of Ukrainian Pottery in Opishne, the National Academy of Sciences of Ukraine, the Ceramology Institute – the branch of the Ethnology Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine, The Public Organization The Congress of Ukrainian Ceramologists, the National Union of Art Photographers of Ukraine, the International Photographic Movement ISF – Image sans Frontière (Image without Borders), the National Union of Artists of Ukraine, the Presidential Leonid Kuchma Fund Ukraine, the Ukrainian Fund of Culture.

1.2. The Photographic Competition is hold under the general protection of the National Union of Art Photographers of Ukraine and the International Photographic Movement ISF – Image sans Frontière (Image without Borders).

1.3. The main purpose of the Photographic Competition is to reveal and show the beauty of pottery craft through the art photography about pottery thematics, to determine the best photographic works, to popularize the creative work of art photographers and theirs works, to stimulate the professional and creative advancement of the participants of the Photographic Competition.

1.4. The National Museum of Ukrainian Pottery in Opishne

(102 Partyzanska Street, Opishne, Poltava Region, 38164, Ukraine;
phone: +38 (05353) 42416, 42415, 42417; fax: +38 (05353) 42416;
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; WWW.opishne-museum.gov.ua)
was indicated as the location of the Photographic Competition.

1.5. January 02 – June 29, 2017 were indicated as the date of the Photographic Competition.

The works will be received until May 03, 2018.
The work of the Jury will take place May 25, 2018.
The Opening of the Photo Exhibition, the ceremony
of the grand announcement of the results and the award
presentation of the winners: June 29, 2018, 3 pm.
The exposing of the Photo Exhibition will take place
from June 29 to October 30, 2018.

1.6. The nominations of the Photographic Competition:

I. RetroVISIONS (photos of bygone years (to the late20th century), which reflect the past of the pottery craft);

II. CeramoADVERTISEMENT (popularization and advertising of earthenware and pottery craft in general);

III. WonderWORLD of Ceramics (photos reflecting the diversity and beauty of ceramics);

IV. PERSONages (photographic portraits of famous people, connected with pottery craft, ceramics).

V. ArchaeoVISIONS (archeological ceramics in artistic photography).

Only the works which do not break the copyright for the archaeological excavations can be admitted to the competition. The materials of illegal archeological studies and photos of illegally procured materials are not admitted for the participation in the photographic competition.

ІІ. TERMS OF PARTICIPATION

2.1. The participation in the Photographic Competition is free.

2.2. Professional photographers, amateurs, reporters, and all persons interested regardless of their citizenship, home country, age, sex, nationality, professional education, etc. are invited to take part in the Photographic Competition.

2.3. Photographers willing to participate in the Photographic Competition, should submit digital versions of photos (printed works) and the application form according to the sample given in the addendum to the Management of the National Museum of the Ukrainian Pottery in Opishne (hereinafter referred to as the Management) for the preliminary selection and for the making of photos by May 03, 2018 as a deadline (to E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

2.4. Photographers may submit no more than 5 photos in each nomination to the Photographic Competition, including the series of photos, consolidated by one topic, subject, idea (no more than 5 photos in a series). The photo should not have on the face any signatures and marks that could identify its author. Competitive works and author’s rights on them should belong to the persons, who put them at disposal. The Organizers are not responsible for any infringements of copyright by the Participants.

2.5. The works sent for the Photographic Competition are not reviewed and are not returned. Photos that have not been chosen for the final exhibition are not returned back. They are transferred for the permanent storage in the National Archive of the Ukrainian Pottery. The Organizers of the Photographic Competition keep the privilege to use the photo creative works for the purpose of popularization of the Photo Competition in their printed matter, on the sites of the organizers, for using in photo exhibitions and other actions with the preservation author’s rights and without payment of the royalty.

2.6. The submitting of an application for the participation in the Photographic Competition and the sending of photos are regarded as the author’s consent to the disclosure of the personal data stated in the application, and the usage of his or her photo by the Organizers of the Photographic Competition in the massmedia for the popularization the Photographic Competition and the creative work of the Photo Artist. The photo works should not conflict with the rules of the Competition, the working legislation of Ukraine, and the code of morals.

ІІІ. THE REQUIREMENTS FOR THE COMPETITIVE WORKS

3.1. The competitive works should correspond with the topic of the Photographic Competition and declared nominations. In case if a sent photographic work does not answer the topic, it will be not allowed to be exposed in the final Photographic Exhibition and not given in the catalogue.

3.2. The author must mention, to what nomination of the Photographic Competition the work is given.

3.3. The Management accepts digital files in the uncompressed JPG (TIF) format, 300 dpi of the same size as the printed photo, or the printed photos of the minimal size of the short side of 30 cm, with the maximal size of the long side of 45 cm, with the compulsory marking Top of the Picture. The information about the depicted image (name), date and place of shooting, surname, name, patronymic, and home address of the author of the photo (stated on the reverse side of the photo) is added for the printed photo works as well. Digital files should be subscribed according the pattern: Country_Author_Title_Place of shooting. A text file with the description of given works could be given as well. The photo work should be shot in 2011 – the first half of 2017 (except for the nomination RetroVISIONS).

3.4. The submitting of the digital variant of the photo works is compulsory, including the assumption of paper print given by the author. Without the digital copy sent by e-mail or written on the digital information medium (CD, DVD) in the uncompressed JPG (TIF) format, 300 dpi of the same size as the imprint, the submitted printed photo works are not accepted.

ІV. THE DETERMINATION OF WINNERS
OF THE PHOTOGRAPHIC COMPETITION.
AWARDS

4.1. The Winners of the Photographic Competition will be selected by the special Jury. Works for valuation will be presented without mention of the authors and their land of abode. The decision of the Jury is final and cannot be a subject of appeal.

4.2. The Jury includes:

Vadym Kozlovsky, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine, a member of the Artistic Council of the National Union of Art Photographers of  Ukraine (Vinnytsya, Ukraine);

Eduard Stranadko, an art photographer, the chairman of the board of the National Union of Art Photographers of  Ukraine, the Honoured Culture Worker of Ukraine (Kyiv, Ukraine);

Liubov Kotliar, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine, the chairperson of the Kyiv organization of the National Union of Art Photographers of  Ukraine (Kyiv, Ukraine);

Serhii Nazarkin, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine (Poltava, Ukraine);

Steven Jensen, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine  (Edinburgh, Scotland);

Tetiana Liuta, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine, a member of Zaporozhye Photography Club (Zaporozhye, Ukraine);

Yuriy Zilinsky, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine, PPSA, EFIAP, Hon.FtGM, the chairman of the folk Photographic Club Sofit (Lubny, Ukraine);

Roman Ginzburg, an art photographer, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine (Kyiv, Ukraine);

Yuriy Garmash, a member of the National Union of Art Photographers of  Ukraine, a member of the National Union of Cinematographers of  Ukraine, a member of the European Association of Cinematographers I.M.A.G.O., Honored Worker of Arts of Ukraine (Kyiv, Ukraine);

4.3. The Organizers of the Photographic Competition accompany the works with relevant descriptive notes after the completion of the Jury work. Only works, which obey the paragraphs 3.1-3.4, and have been approved by the Jury, could be allowed to take part in the final exhibition.

4.4. The results of the Photographic Competition will be given on the websites:

 • the National Museum of Ukrainian Pottery in Opishne (opishne-museum.gov.ua),
 • the Ceramology Institute – the branch of the Ethnology Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine (ceramology-inst.gov.ua),
 • the National Union of Art Photographers of Ukraine (photospilka.com) after July 01, 2018.

4.5. The Jury gives the following awards:

Grand Prix Pottery VISIONS of the Country;
• Medals and awards of the International Photographic Movement ISF – Image sans Frontière (Image without Borders)
• Medals and awards of the National Union of Art Photographers of Ukraine
• Prizes and awards of the co-organizers, partners, and sponsors, including:

RetroVISIONS award;

CeramoADVERTISEMENT award;

WonderWorld of Ceramics award;

PERSONages award.

ArchaeoVISIONS awar

Special awards:
• For the best plot composition;
• For the pottery fantasies;
• For the romanticism;
• For the best high-profile plot;
• For the unique creative solution;
• for the picturesqueness;
• For the emotionality;
• For the psychologism.