До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Друк

вкл. 15 листопада 2011.

Ольга Якимович, учасниця Мистецького Конкурсу «Перлина України – ХХІ», не змогла приїхати на церемонію нагородження переможців, тож надіслала лист:

«Вітаю тебе,Опішне!

  Вітаю всіх організаторів літературного конкурсу!

  Вітаю дирекцію музею Гончарства!

  Перш за все хочу подякувати за запрошення на фінальну частину. Мені найбільше приємно і втішно те, що Ви мене помітили. Тут,на чужині,дуже легко загубитися посеред мільйонів іноземців. Безмежно вдячна Вам за те, що визнали мене і призналися до мене. Це так важливо знати, що там – Дома –мене не мають за вигнанку. Бути на чужині, працювати і щось творити – дуже важко. Ваше запрошення направду надало мені крила і бажання літати. Хочу написати ще і бути корисною для Вітчизни.

  Я створила п’єсу-казку,бо знаю, що найбільший вплив на дитячу свідомість має театр, де малеча отримує головних героїв та ідеали для наслідування. І якщо мояказка раптом отримає сценічне втілення, якщо один із юних глядачів спробує щось виліпити з глини. Вірмо – Україна буде назавжди!

  Мої казкові герої вигадані, але говорять про реальні речі: про славнозвісну опішнянську глину, гончарів та гончарську ментальність та магію, про дух,який вдихається у виріб. Про всілякі біди і перепони, що зустрічаються на шляху всіх чесних людей. Я голосно аплодую тим, хто придумав цей конкурс і організував його. Я аплодую всім учасникам цьогоконкурсу, я палко аплодую всім гончарам,які серцем чують глину, розуміють її і вміють творити з неї чудеса.

  Дозволю собі помріяти і припустити, що мій твір про гончарство розбудить у дитячій фантазії і самих організаторів, конкурс між юними гончарами. Звісно, якщо умови і можливість музею дозволять таку розкіш. Проте маю глибоке переконання в тому, що сьогодні будівництво українського музею здійснюється не старими потугами, а сильною і розумною молоддю і наймолодшими поколіннями. Щиро тисну усім руку і гречно дякую за натхнення, за свято душі і серця.

                                                                                                               Учасниця літературного конкурсу.

                                                                                                               Аквілея, Італія.  15.10.11.»*

*[Збережено мову оригіналу]

Замовити екскурсію