вкл. 06 серпня 2013.

Щоб зрозуміти гончарство, прочитав книгу Олеся Пошивайла «Етнографія українського гончарства». Глина мені дуже подобається, але себе я знайшов у ковальстві.

Подивився рушники в колекції родинного музею Пошивайлів і в мене з’явилася ідея: зробити в ковальстві дерево життя, дерево РОДУ. Дерево, яке росте із землі, з глини, тягнеться через світ до живого, до сонця, до святого!

Учасник ІІІ Національного ковальського фестивалю «ВакулаФЕСТ–ХХІ» Святослав Фецинець (Стрий, Львівщина). Опішне, Полтавщина. Червень 2013. Фото Марії Яценко

{jcomments on}

Марія Яценко,