До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 10 листопада 2016.

Запрошуємо завітати 15 листопада 2016 року, о 10 год., до Музею мистецької родини Кричевських (вул. Партизанська, 2, Опішне, Полтавщина), де відбудеться Урочиста Академія з нагоди століття Будівлі Кричевського-Лебіщака. Саме тут гурт «Рожаниця» представить свою програму! Цікавий підбір матеріалів, щире виконання, до дрібниць продумані образи виконавців – це те, чим колектив вирізняється з-поміж інших.

Основою діяльністю ансамблю є виконання автентичних пісень, відтворення традиційної календарної та родинно-побутової обрядовості, проведення майстер-класів з народних танців та ремесел.
Репертуар колективу є результатом фольклорно-етнографічних експедицій керівника гурту та його учасниць, які залюбки збирають фольклор різними куточками рідної Батьківщини. Пісні, танці й обряди записані від безпосередніх носіїв народної традиції. Це переважно український фольклор Слобожанщини, Полісся, Поділля та Центральної України, а також деякі болгарські, молдавські, польські та російські народні пісні, записані від національних етнічних меншин, які проживають на території України.
Гурт є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів: «Трипільське коло», «Країна мрій», «Поліське коло», «Жнива», «Русальні ночі», «Балтика-2012» (Латвія), «Ucraina terra cossacorum» (Україна-Польща), «Ukrainian Pysanka Festival», «Canada's National Ukrainian Festival", "Capital Ukrainian Festival" (Канада), "Baltica -2016" (Естонія) та інших, учасником щорічного Міжнародного гончарного симпозіуму в м. Опішне та Міжнародного науково-мистецького фестивалю «Жили-були», завжди бажані артисти в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», етнографічному комплексі «Українське село» та національному музеї архітектури й побуту «Пирогів».
За час своєї діяльності гурт видав три альбоми українських пісень, відтворених максимально наближено до оригіналу, з дотриманням усіх нюансів виконання. До першого диску, «Ворота, розходітеся», увійшли пісні річного календарного циклу: колядки, щедрівки, веснянки, купальські, петрівчані, весільні, а також ліричні та жартівливі пісні. Другий диск "Смородина - то не ягода" складається з родинно-побутових та родинно-обрядових пісень. На третьому диску "Загадайте колядувать" ви знайдете колядки, щедрівки та інші пісні, що традиційно виконуються на зимові свята від Різдва до Водохреща.{jcomments on}

 

Замовити екскурсію