До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 27 грудня 2016.

Напередодні Нового року Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному отримав приємний дарунок від Публічного акціонерного товариства «Полтаваобленерго» – корпоративний календар 2017 року «Славетні земляки: повернення із небуття», присвячений видатним постатям Полтавщини, чиї імена загубилися в коловерті Історії.

У тематичній добірці ілюстрацій представлено мистців, чиї долі пов’язані з Опішним, зокрема, Василя Кричевського (1873–1952) – українського архітектора, живописця, графіка, етнографа, дизайнера, педагога, художника книг та кіно, Опанаса Сластьона (1855–1933) – видатного українського живописця, графіка, архітектора, мистецтвознавця й етнографа, який мав псевдоніми «Опішнянський гончар», «Гончар», а також подружжя Гаврила та Явдохи Пошивайлів – славетних опішненських гончаротворців другої половини ХХ століття. Дизайн цих сторінок доповнили фрагменти експозиції Музею мистецької родини Кричевських та Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів{jcomments on}

Замовити екскурсію