До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Друк

ЗАПРОШУЄМО РАЗОМ ТВОРИТИ НАЦІОНАЛЬНУ СПРАВУ!!!

вкл. Середа, 13 лютого 2013, 09:31.

   Гончарство Опішного, яке зробило містечко столицею українського гончарства, постало світовим мистецьким брендом, увійшло до літопису світової художньої культури, стало етнічним символом народномистецької культури України, є вершинним досягненням мешканців Опішного за всі століття його існування.

   Останнім часом у селищі динамічно розвивається національний і міжнародний туризм. Щодня до селища прибувають сотні гостей з різних куточків України та інших країн. Вони радіють успіхам селища в збереженні й творчому розвитку світового мистецького явища, ім’я якому – опішнянська кераміка.

   Але в славетному центрі народної художньої культури України донині немає пам’ятника гончарям, який би став візитною карткою стародавнього містечка, цінним об’єктом туристичного показу. Тому Національний музей-заповідник українського гончарства та Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України оголошують громадську акцію зі збирання добродійних коштів на розробку ескізного проекту, проектування, створення та встановлення монумента.

   Запрошуємо всіх небайдужих українців, учених-керамологів, народних майстрів-гончарів, художників-керамістів, керівників гончарних навчальних закладів, керамічних підприємств, художніх галерей, підприємців, урядовців, народних депутатів зробити свій посильний внесок у спорудження пам’ятника українському гончарству!

Долучіться до цієї націозначущої справи! 

  Реквізити для переказу добродійних внесків:

  МФО 820172, код ЕДРПОУ 13939138,

   р/р 31256332106086

в Державній казначейській службі України, м. Київ

У призначенні необхідно зазначити: код доходів 25020100 «на спорудження пам’ятника українському гончарству».{jcomments on}

 

Замовити екскурсію