До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Друк

ЗАПРОШУЄМО РАЗОМ ТВОРИТИ НАЦІОНАЛЬНУ СПРАВУ!!!

вкл. 13 лютого 2013.

   Гончарство Опішного, яке зробило містечко столицею українського гончарства, постало світовим мистецьким брендом, увійшло до літопису світової художньої культури, стало етнічним символом народномистецької культури України, є вершинним досягненням мешканців Опішного за всі століття його існування.

   Останнім часом у селищі динамічно розвивається національний і міжнародний туризм. Щодня до селища прибувають сотні гостей з різних куточків України та інших країн. Вони радіють успіхам селища в збереженні й творчому розвитку світового мистецького явища, ім’я якому – опішнянська кераміка.

   Але в славетному центрі народної художньої культури України донині немає пам’ятника гончарям, який би став візитною карткою стародавнього містечка, цінним об’єктом туристичного показу. Тому Національний музей-заповідник українського гончарства та Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України оголошують громадську акцію зі збирання добродійних коштів на розробку ескізного проекту, проектування, створення та встановлення монумента.

   Запрошуємо всіх небайдужих українців, учених-керамологів, народних майстрів-гончарів, художників-керамістів, керівників гончарних навчальних закладів, керамічних підприємств, художніх галерей, підприємців, урядовців, народних депутатів зробити свій посильний внесок у спорудження пам’ятника українському гончарству!

Долучіться до цієї націозначущої справи! 

  Реквізити для переказу добродійних внесків:

  МФО 820172, код ЕДРПОУ 13939138,

   р/р 31256332106086

в Державній казначейській службі України, м. Київ

У призначенні необхідно зазначити: код доходів 25020100 «на спорудження пам’ятника українському гончарству».{jcomments on}

 

Замовити екскурсію