До Гончарної столиці України – Опішного, завітав народний депутат України Дмитро Нальотов

23 Червня 2020

23 Червня 2020

Сьогодні, 22 червня 2020 року, до Гончарної столиці України – Опішного завітали спікери Презентації проектів нової туристичної стратегії Полтавської області «Полтавська битва за туризм».
Серед делегатів – народний депутат України Дмитро Нальотов.
Про мету поїздки та втілення нового проекту, а також своїми враженнями від відвідування Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному він поділився у відео.

Серед делегатів – народний депутат України Дмитро Нальотов.