УЖЕ СКОРО ВЕРНІСАЖ НОВОГО АРТ-ПРОЄКТУ

5 Червня 2020

УЖЕ СКОРО ВЕРНІСАЖ НОВОГО АРТ-ПРОЄКТУ

5 Червня 2020
  • ЇЇ творчість – явище яскраве й гармонійно врощене в мистецький організм Опішного останніх трьох десятиліть.
  • ЇЇ мистецтво зогріто великою любов’ю до Батьківщини.
  • ЇЇ майстерність пройнята щирістю, іде від народної мудрості й від знання життя, а образи ЇЇ творів близькі й дорогі народові.

Ці слова про талановиту опішненську гончарку, вправну майстриню глиняної іграшки й прекрасну людину –  ВАЛЕНТИНУ ЛОБОЙЧЕНКО.

З нагоди ювілею мисткині в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному експонуватиметься виставка творів кераміки «У ПОЛОНІ ОПІШНЕНСЬКИХ БАРВ».

Запрошуємо всіх шанувальників мистецтва!

КОЛИ: з 16 червня 2020 року.

ДЕ: Опішне, вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3.

• ЇЇ мистецтво зогріто великою любов’ю до Батьківщини.

Запрошуємо всіх шанувальників мистецтва!

КОЛИ: з 16 червня 2020 року.

ДЕ: Опішне, вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3.