Вас гостинно вітає Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко!

12 Травня 2020

Вас гостинно вітає Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко!

12 Травня 2020

Теплі сонячні промінчики, ароматні квіти й весняний настрій так і спокушають на цікаві пригоди та яскраві подорожі в ці нелегкі карантинні дні(((

Щоб ви не піддалися цій спокусі під час «домашніх» буднів, ми знову підготували захоплюючу віртуальну подорож Гончарною столицею України! Сьогодні вас гостинно вітає Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко!

Ви побачите оригінальні глиняні іграшки, відчуєте домашній затишок і прослухаєте цікаву розповідь екскурсовода про творчий шлях неперевершеної мисткині!

І як завжди, ми вам бажаємо приємного перегляду, гарного настрою й міцного здоров’я!