Виставка онлайн: До ювілею Володимира Шаповалова

Як і більшість інших АРТ-просторів світу, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному на час карантину виходить в онлайн-режим. Уже успішно транслюються відео екскурсії до структурних підрозділів Музею гончарства.

Нині Музей-заповідник презентує новий проект – «ВИСТАВКА-ОНЛАЙН». Тут будуть представлені кращі експонати з фондової збірки Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Володимир Шаповалов – знаний художник-кераміст, член Національної спілки художників України, лауреат Премії імені Іллі Рєпіна, досвідчений педагог, що виховав цілу плеяду молодих митців у стінах Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

Безмежна фантазія Володимира Шаповалова породжує розмаїття дивовижних образів, а вмілі руки втілюють їх у життя, створюючи мистецькі твори, наділені власною неповторною аурою, які вражають поціновувачів своєю досконалістю, оригінальними формами, несподіваними й вишуканими художніми рішеннями.

Кожна його робота заслуговує на особливу увагу, адже на їх прикладі помітно, як праця Мистця в руслі вікової традиції не позбавляє його можливості сягнути вершин пізнання світу, реалізувати на високому професійному рівні хист художника-кераміста. Прекрасною людиною й справжнім професіоналом Володимир Шаповалов зарекомендував себе на мистецьких форумах у Столиці українського гончарства, а його твори кераміки стали коштовним надбанням Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Щиро вітаємо Володимира Шаповалова з Ювілеєм і бажаємо, аби творча плідна праця й надалі знаходила в житті свій сенс, а всі подальші звершення були непідвладні часу та зміні поколінь!

Приємного вернісажу!

Приємного вернісажу!