130 років від народження Олени Євгенівни Кричевської

130 років від народження Олени Євгенівни Кричевської

3 Листопада 2022
Музей Кричевських

130 років тому народилася українська живописиця й художниця декоративно-ужиткового мистецтва Олена Євгенівна Кричевська (1892-1964), мати Катерини Кричевської-Росандіч та дружина Василя Васильовича Кричевського. Навчалася в Київському художньому училищі та в Українській Академії Мистецтв в майстернях В.Г. Кричевського та М.Л.Бойчука. На жаль, в Україні творчість Олени Кричевської маловідома, оскільки майже весь її творчий доробок безслідно зник під час Другої світової війни.