24 листопада 1898 народився Микола Кричевський

24 листопада 1898 народився Микола Кричевський – відомий український і французький художник, один з найвидатніших представників мистецької династії Кричевських.

У 1929 році, на екваторі свого життя, Микола Васильович оселився в Парижі, де максимально вдосконалився як митець. Там він і помер 11 вересня 1961 року. І хоча Микола Кричевський був закоханий у Париж, Україна завжди лишалась у його серці.

У Музеї мистецької родини Кричевських експонуються документи, світлини та епістолярна спадщина родини Кричевських. Серед усього цього багатства бачимо переписку Миколи Васильовича з батьком – Василем Григоровичем Кричевським у червні 1945 року. Пропонуємо ознайомитись і вам: