Міжнародна грантова премія Говорунів – 2021

19 Лютого 2021
Міжнародна грантова премія Говорунів – 2021

19 Лютого 2021

Національний музей-заповідник українського гончарства оголошує старт прийому заявок на участь у конкурсі на отримання Міжнародної грантової премії Говорунів – 2021.

Конкурс відкритий для всіх мистців віком до 35 років, котрі мають диплом бакалавра чи магістра в галузі художньої кераміки та досвід роботи в арт-середовищі, без обмежень за місцем та країною проживання.

Премія покликана привернути увагу до творчості молодих художників, підтримати їх творчий шлях та надати можливість показати себе на сучасній АРТ-сцені.

Переможець конкурсу отримає не лише грантову премію у вигляді грошової винагороди, а й унікальну можливість реалізувати власний творчий проект, демонструвати його в найкращому культурно-туристичному центрі України – Національному музеї-заповіднику українського гончарства.

Тайм-лайн конкурсу:

• 20 лютого – 01 квітня – прийом заявок;
  • 01-10 квітня – робота експертів із заявками;
  • 10-15 квітня – оприлюднення переможного проєкту;
  • 20 квітня – 01 серпня – можливий початок роботи над проєктом;
  • 01 вересня – кінцевий термін завершення проєкту (без монтажу);
  • вересень (не пізніше 30 числа) – вручення мистцю грантових коштів.

Невдовзі весна – пора, яка надихає на нову творчість, спонукає до відкриття нових талантів. Бажаємо Вам почерпнути весняне натхнення, зарядитися теплими сонячними промінцями, знайти безліч творчих ідей для створення власного художнього шедевру!

Чекаємо заявки й бажаємо успіху!

Деталі ТУТ: https://opishne-museum.gov.ua/projects/premiya-govoruniv/

Тайм-лайн конкурсу:

• 20 лютого – 01 квітня – прийом заявок;
  • 01-10 квітня – робота експертів із заявками;
  • 10-15 квітня – оприлюднення переможного проєкту;
  • 20 квітня – 01 серпня – можливий початок роботи над проєктом;
  • 01 вересня – кінцевий термін завершення проєкту (без монтажу);
  • вересень (не пізніше 30 числа) – вручення мистцю грантових коштів.

Чекаємо заявки й бажаємо успіху!

Деталі ТУТ: https://opishne-museum.gov.ua/projects/premiya-govoruniv/