Давайте поважати один одного та дотримуватись карантинних вимог

25 Листопада 2021
Давайте поважати один одного та дотримуватись карантинних вимог

25 Листопада 2021

Друзі! На жаль, коронавірус постійно вносить неприємні корективи в наше життя. Тому знову звертаємося до вас із проханням суворо дотримуватися всіх карантинних вимог під час відвідування Національного музею-заповідника українського гончарства. Наразі це дуже важливо! Адже наше з вами здоров’я – понад усе!

Давайте поважати один одного в ситуації, що склалася, не легковажачи протиковідними заходами безпеки!

Пам’ятайте: далі буде все добре! Карантин – це явище тимчасове!

Пам’ятайте: далі буде все добре! Карантин – це явище тимчасове!