7 Січня 2022

7 Січня 2022
До дня народження Галини Кричевської-Лінде

Різдво – це одне з найсвітліших та найтепліших свят! Але для Музею мистецької родини Кричевських цей день вдвічі важливіший, адже 7 січня – це ще й день народження дочки Василя Григоровича Кричевського Галини Кричевської-Лінде.

Вона лишила свій слід у мистецтві як художниця, скульпторка, ткаля, вишивальниця. Саме їй ми завдячуємо порятунком колекції Василя Кричевського у 1943 році. У 2003-2004 роках Галина Василівна подарувала музеям України близько 500 творів батька та світлин з сімейного архіву.

У Музеї мистецької родини Кричевських можна побачити деякі твори мисткині.

До дня народження Галини Кричевської-Лінде

У Музеї мистецької родини Кричевських можна побачити деякі твори мисткині.