ДО УВАГИ ХУДОЖНИКІВ-КЕРАМІСТІВ, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ІІ МІЖНАРОДНОМУ БІЄНАЛЕ

16 Червня 2021

16 Червня 2021

У зв’язку з перманентним ковідним карантином в Україні, Організатори ІІ Міжнародного Бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського ухвалили рішення відтермінувати проведення основних заходів Бієнале.

Вернісаж, церемонію оголошення й нагородження переможців Бієнале планувалося провести 24 вересня 2021 року. Проте карантинні заходи спричинили низку обмежень, які стосуються не тільки Організаторів заходу, а й Учасників та Відвідувачів Виставки, зокрема створюють перешкоди для повноцінної презентації експонованих творів. Також із-за різних причин окремі Автори не змогли відправити заявку, а дехто відправив, але Організатори їх не отримали. З огляду на такі форс-мажорні обставини, Організатори прийняли рішення про перенесення відкриття Бієнале на березень 2022 року.

У зв’язку зі змінами терміну проведення Бієнале, додатково продовжується дедлайн на прийняття заявок до участі в Бієнале. Для тих, хто не встиг виготовити творчу роботу, чи не встиг подати заявку, оголошується додатковий прийом художніх робіт на конкурс до 30 жовтня 2021 року. Вони будуть розглянуті журі до 10 листопада, а до 20 листопада Автори отримають повідомлення про можливість надсилання робіт на конкурс.

Уже отримані заявки Журі розгляне до 10 липня 2021 року й повідомить претендентів про можливість надсилання робіт до участі в підсумковій виставці.

Дякуємо за розуміння й до зустрічі

на  довгоочікуваній Виставці Бієнале!!!

PS.

Організатори пропонують три варіанти оформлення заявок, залежно від комунікативних можливостей Авторів:

1. заповнення форми на офіційному сайті;
  2. заповнення Google форми та окреме направлення фото на  opishne-museum@ukr.net;
  3. Заповнення текстового документу та направлення разом із додатками (фото) на  opishne-museum@ukr.net.

Про отримані заявки Автори отримають повідомлення від Організаторів. У випадку відсутності підтвердження отримання заявки, просимо Авторів скористатися іншою формою заповнення заявки.

ОРГАНІЗАТОРИ
ІІ Міжнародного Бієнале
художньої кераміки
імені Василя Кричевського

Дякуємо за розуміння й до зустрічі

на  довгоочікуваній Виставці Бієнале!!!

PS.

1. заповнення форми на офіційному сайті;