Мандри найбільшим у Європі МУЗЕЄМ ГОНЧАРСТВА №1
Комплекс
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному Полтавщина
Вартість:
- дорослі – 150 грн
- діти шкільного віку – 90 грн
Не має значення, чи закохані Ви у мистецтво, чи ні; чи вважаєте себе культурною й освіченою, чи просто допитливою людиною; любите мандрувати й пізнавати щось нове, чи просто тікаєте від буденної рутини…
Має значення лише те, що у світі існують місця, де завжди можна насититися невичерпною енергією, доторкнутися до прекрасного, вдихнути повітря геніальності, заглянути в душу неперевершеним творцям мистецтва…
У топі найбільш відвідуваних, авторитетних, креативних, унікальних і кращих музеїв Центральної та Східної Європи особливе місце займає Національний музей-заповідник українського гончарства, що постав понад 30 років тому в Гончарній столиці України – Опішному (Полтавщина)!
Музей-заповідник відкрив свої двері наприкінці ХХ століття й нині став «домівкою» для понад 60 000 унікальних експонатів.
Не думайте, що гончарство – це нудно! Гончарство – це не тільки глечики й горщики! Гончарство – це високе сучасне мистецтво!
Тут є чим вражатися – найрізноманітніші глиняні скульптури мистців різних країн і епох, різного розміру (від кількох сантиметрів до майже десяти метрів), різних стилів і напрямків; величезна оглядова територія; неймовірної краси краєвиди; безліч локацій для фотографування; гончарський handmade; ароматний чай та запашна кава; тепла й затишна атмосфера!
Готові відкрити нову реальність дозвілля разом із нами?
Найкращий в Україні музейний комплекс українського гончарства складається з шести музеїв, кожен з яких по-своєму цікавий і унікальний. Їх варто побачити всі!
Щоб пізнати всю красу цього чарівного місця, Вам знадобиться щонайменше цілий день! Тому залиште всі свої справи й помисли осторонь і без вагань віддайтеся новим почуттям, яскравим враженням і відкриттям!
Для Вас, наші дорогі відвідувачі, ми підготували відмінний варіант екскурсійного маршруту – Музейна мандрівка №1 (комплекс):
МАКСИМУМ ВРАЖЕНЬ + ЕКОНОМІЯ = НАЙКРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК!!!
Чому вигідно скористатися послугою Музейна мандрівка №1 (комплекс)? Вона включає в себе відвідини 6 музеїв та заощаджує Ваші кошти на сукупній вартості вхідних квитків!!!
Розпочнемо нашу віртуальну подорож!
Національна галерея монументальної глиняної скульптури
Парк глиняних скульптур, оглядові вежі з мальовничими краєвидами, яскраві фотозони, буяння квітів, єдина в Україні колекція настінних панно, майстер-класи з гончарства та мальовки, перегляд пізнавальних історико-біографічних фільмів, захоплюючі розповіді екскурсоводів і їх колоритний образ 100-відсотково Вас приємно здивують!
Садиба філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа
Розмаїття традиційної опішненської кераміки, унікальна збірка вишиванок, колекція стародавніх ікон, найпотаємніші факти з життя відомого українського естета, вишукані скульптурні композиції – усе це в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа!
Меморіальний музей-садиба гончарської родини Пошивайлів
Це тепло домашнього вогнища, атмосфера затишку й спокою, відчуття безцінної любові й поваги, неповторний трепет душі…
Вишукана опішненська кераміка, родинні фото, недоторканний інтер’єр, неповторна мистецька аура чекають на Вас у Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів – однієї з найдавніших в Україні гончарських династій!
Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко
Захоплююча розповідь про творчу долю майстрині, найбагатша колекція глиняної іграшки, збережений, як за життя господині, інтер’єр, краса подвір’я й спів птахів здивують кожного, хто завітає до Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко!
Центр розвитку духовної культури
Виставкові зали Центру розвитку духовної культури мають чим дивувати своїх гостей! Змінні експозиції захоплять Вашу уяву й перенесуть з минулого в сучасне, з сучасного в майбутнє. Це – портал між народним і академічним, між фентезі й дійсністю, між прекрасним і химерним.
Центр розвитку духовної культури – тут починається пізнання гончарної культури країни!
Музей мистецької родини Кричевських
Це перлина української культурної спадщини! Унікальна архітектурна споруда, архівні матеріали славнозвісного автора дизайну національного герба України – тризуба, засновника українського архітектурного стилю, живописця Василя Кричевського, живопис, глиняні скульптури, креативні ковані шедеври, єдина у світі Стіна гончарної слави України, майстер-клас з орнаментальної мальовки та багато інших приємних несподіванок!
Запевняємо, що завітавши до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, Ви проведете свій день весело, з користю й незабутньо!
Довіряйте своє дозвілля тим, хто точно знає, як організувати його правильно й цікаво!
Ми готові зустріти навіть ду-у-у-у-же велику компанію, забезпечити як індивідуальний, так і груповий тур!
Маємо зручний графік роботи, аби Ви могли завітати до нас у комфортний для Вас час!
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному – це по-справжньому культурний титан світового масштабу!!!
ознайомлення з:
- Національним музеєм-заповідником українського гончарства (вул.Партизанська, 102);
- Національною галереєю монументальної глиняної скульптури (вул.Партизанська, 102);
- Музеєм мистецької родини Кричевських (вул.Партизанська, 2);
- Меморіальним музеєм-садибою гончарки Олександри Селюченко (вул.Губаря, 29);
- Меморіальним музеєм-садибою гончарської родини Пошивайлів (вул.Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 63);
- Меморіальним музеєм-садибою філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа (с.Міські Млини, вул.Котелевська, 27);
- Національними виставками кераміки в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів,3)
безкоштовні експрес–майстер-класи (за адресою: вул.Партизанська, 102):
- гончарювання (робота гончаря за гончарним кругом);
- ліплення глиняної іграшки;
- гончарської мальовки (робота малювальниці над декоруванням глиняних виробів);
- самостійна робота за гончарним кругом, ліплення й малювання глиняних виробів;
- глиняний виріб, виготовлений власноруч під час майстер-класу, за бажанням, можна придбати за 15 грн.;
безкоштовне фотографування та відеозйомка:
- любительськими фотоапаратами;
- мобільними телефонами, планшетами;
- любительськими відеокамерами;
безкоштовний супровід огляду музею-заповідника:
- співробітниками музею в традиційному одязі Полтавщини першої половини ХХ століття;
- музичними творами та піснями у виконанні народних і естрадних колективів (за адресою: вул.Партизанська, 102);
відпочинок у ландшафтному парку;
безкоштовний перегляд відеофільмів про гончарство, славетних гончарів і художників-керамістів;
продаж ексклюзивних творів провідних українських гончарів і художників-керамістів;
продаж традиційної глиняної іграшки (свистунці, монетка, вершники, барині);
виставка-продаж літератури з проблематики українського та світового гончарства (найбільший в Україні асортимент);
медитація-споглядання слов’янського городища, найвищий у Полтавщині пагорб – 208 метрів над рівнем моря (за адресою: вул.Партизанська, 102)
Інформація про пільги:
- Вартість вхідного квитка для школярів-напівсиріт – зі знижкою в розмірі 50%, за умови документально підтвердженого права на пільгу.
- Огляд музею-заповідника для дітей дошкільного віку, школярів-сиріт, осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників бойових дій, учасників АТО – безкоштовно за умови документально підтвердженого права на пільгу.
- Вартість вхідного квитка для студентів, пенсіонерів – зі знижкою в розмірі 20% за умови документального підтвердження права на пільгу.
Послуги екскурсовода:
індивідуальне екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів музею-заповідника на об’єктах за адресою: вул.Партизанська, 102:
|
|
Важливо знати:
1. Тривалість оглядової оплачуваної екскурсії по музею-заповіднику за адресою: вул. Партизанська, 102, – 1 академічна година (45 хв). Тривалість екскурсії, довшої за 1 академічну год., оплачується в подвійному розмірі
2. Час роботи музею-заповідника й перебування на його об‘єктах відвідувачів:
- понеділок – четвер, субота : 8:00 – 17:00 год.;
- п’ятниця, неділя: 8:00 – 16:00 год.
3. Вартість входу на територію Національного музею-заповідника українського гончарства за адресою: вул. Партизанська, 102
– не включає в себе послуги екскурсовода, які оплачуються для всіх відвідувачів музею в повному розмірі.
4. Огляд фондових збірок музею-заповідника для осіб, які мають відповідний лист-клопотання з навчального закладу або з місця роботи з обґрунтуванням необхідності цього для виконання наукових студій, надається безкоштовно.
5. Екскурсії для громадян України (у т.ч. екскурсійним групам) проводяться державною мовою.
6. Вартість індивідуального екскурсійного обслуговування у межах кожної чисельної групи встановлено незалежно від реального складу групи, яка має намір оглянути музей-заповідник.
7. Корпоративний відпочинок відвідувачів у рекреаційній зоні (вул. Партизанська, 102):
- для групи до 30 осіб – 500 грн. за 1 год.
- для групи від 31 до 50 осіб – 900 грн. за 1 год.
8. Надання приміщення Будинку Кричевського-Лебіщака (Музей мистецької родини Кричевських), Центру розвитку духовної культури для проведення лекцій, семінарів, конференцій тощо – 2000 грн. за 1 год.
Для задоволення ваших гастрономічних потреб на території музею діє МузеCafe «GORNятко»
Вартість:
- дорослі – 150 грн
- діти шкільного віку – 90 грн
Не має значення, чи закохані Ви у мистецтво, чи ні; чи вважаєте себе культурною й освіченою, чи просто допитливою людиною; любите мандрувати й пізнавати щось нове, чи просто тікаєте від буденної рутини…
Має значення лише те, що у світі існують місця, де завжди можна насититися невичерпною енергією, доторкнутися до прекрасного, вдихнути повітря геніальності, заглянути в душу неперевершеним творцям мистецтва…
У топі найбільш відвідуваних, авторитетних, креативних, унікальних і кращих музеїв Центральної та Східної Європи особливе місце займає Національний музей-заповідник українського гончарства, що постав понад 30 років тому в Гончарній столиці України – Опішному (Полтавщина)!
Музей-заповідник відкрив свої двері наприкінці ХХ століття й нині став «домівкою» для понад 60 000 унікальних експонатів.
Не думайте, що гончарство – це нудно! Гончарство – це не тільки глечики й горщики! Гончарство – це високе сучасне мистецтво!
Тут є чим вражатися – найрізноманітніші глиняні скульптури мистців різних країн і епох, різного розміру (від кількох сантиметрів до майже десяти метрів), різних стилів і напрямків; величезна оглядова територія; неймовірної краси краєвиди; безліч локацій для фотографування; гончарський handmade; ароматний чай та запашна кава; тепла й затишна атмосфера!
Готові відкрити нову реальність дозвілля разом із нами?
Найкращий в Україні музейний комплекс українського гончарства складається з шести музеїв, кожен з яких по-своєму цікавий і унікальний. Їх варто побачити всі!
Щоб пізнати всю красу цього чарівного місця, Вам знадобиться щонайменше цілий день! Тому залиште всі свої справи й помисли осторонь і без вагань віддайтеся новим почуттям, яскравим враженням і відкриттям!
Для Вас, наші дорогі відвідувачі, ми підготували відмінний варіант екскурсійного маршруту – Музейна мандрівка №1 (комплекс):
МАКСИМУМ ВРАЖЕНЬ + ЕКОНОМІЯ = НАЙКРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК!!!
Чому вигідно скористатися послугою Музейна мандрівка №1 (комплекс)? Вона включає в себе відвідини 6 музеїв та заощаджує Ваші кошти на сукупній вартості вхідних квитків!!!
Розпочнемо нашу віртуальну подорож!
Національна галерея монументальної глиняної скульптури
Парк глиняних скульптур, оглядові вежі з мальовничими краєвидами, яскраві фотозони, буяння квітів, єдина в Україні колекція настінних панно, майстер-класи з гончарства та мальовки, перегляд пізнавальних історико-біографічних фільмів, захоплюючі розповіді екскурсоводів і їх колоритний образ 100-відсотково Вас приємно здивують!
Садиба філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа
Розмаїття традиційної опішненської кераміки, унікальна збірка вишиванок, колекція стародавніх ікон, найпотаємніші факти з життя відомого українського естета, вишукані скульптурні композиції – усе це в Меморіальному музеї-садибі філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа!
Меморіальний музей-садиба гончарської родини Пошивайлів
Це тепло домашнього вогнища, атмосфера затишку й спокою, відчуття безцінної любові й поваги, неповторний трепет душі…
Вишукана опішненська кераміка, родинні фото, недоторканний інтер’єр, неповторна мистецька аура чекають на Вас у Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів – однієї з найдавніших в Україні гончарських династій!
Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко
Захоплююча розповідь про творчу долю майстрині, найбагатша колекція глиняної іграшки, збережений, як за життя господині, інтер’єр, краса подвір’я й спів птахів здивують кожного, хто завітає до Меморіального музею-садиби гончарки Олександри Селюченко!
Центр розвитку духовної культури
Виставкові зали Центру розвитку духовної культури мають чим дивувати своїх гостей! Змінні експозиції захоплять Вашу уяву й перенесуть з минулого в сучасне, з сучасного в майбутнє. Це – портал між народним і академічним, між фентезі й дійсністю, між прекрасним і химерним.
Центр розвитку духовної культури – тут починається пізнання гончарної культури країни!
Музей мистецької родини Кричевських
Це перлина української культурної спадщини! Унікальна архітектурна споруда, архівні матеріали славнозвісного автора дизайну національного герба України – тризуба, засновника українського архітектурного стилю, живописця Василя Кричевського, живопис, глиняні скульптури, креативні ковані шедеври, єдина у світі Стіна гончарної слави України, майстер-клас з орнаментальної мальовки та багато інших приємних несподіванок!
Запевняємо, що завітавши до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, Ви проведете свій день весело, з користю й незабутньо!
Довіряйте своє дозвілля тим, хто точно знає, як організувати його правильно й цікаво!
Ми готові зустріти навіть ду-у-у-у-же велику компанію, забезпечити як індивідуальний, так і груповий тур!
Маємо зручний графік роботи, аби Ви могли завітати до нас у комфортний для Вас час!
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному – це по-справжньому культурний титан світового масштабу!!!
-
У вартість входить
ознайомлення з:
- Національним музеєм-заповідником українського гончарства (вул.Партизанська, 102);
- Національною галереєю монументальної глиняної скульптури (вул.Партизанська, 102);
- Музеєм мистецької родини Кричевських (вул.Партизанська, 2);
- Меморіальним музеєм-садибою гончарки Олександри Селюченко (вул.Губаря, 29);
- Меморіальним музеєм-садибою гончарської родини Пошивайлів (вул.Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 63);
- Меморіальним музеєм-садибою філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа (с.Міські Млини, вул.Котелевська, 27);
- Національними виставками кераміки в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів,3)
безкоштовні експрес–майстер-класи (за адресою: вул.Партизанська, 102):
- гончарювання (робота гончаря за гончарним кругом);
- ліплення глиняної іграшки;
- гончарської мальовки (робота малювальниці над декоруванням глиняних виробів);
- самостійна робота за гончарним кругом, ліплення й малювання глиняних виробів;
- глиняний виріб, виготовлений власноруч під час майстер-класу, за бажанням, можна придбати за 15 грн.;
безкоштовне фотографування та відеозйомка:
- любительськими фотоапаратами;
- мобільними телефонами, планшетами;
- любительськими відеокамерами;
безкоштовний супровід огляду музею-заповідника:
- співробітниками музею в традиційному одязі Полтавщини першої половини ХХ століття;
- музичними творами та піснями у виконанні народних і естрадних колективів (за адресою: вул.Партизанська, 102);
відпочинок у ландшафтному парку;
безкоштовний перегляд відеофільмів про гончарство, славетних гончарів і художників-керамістів;
продаж ексклюзивних творів провідних українських гончарів і художників-керамістів;
продаж традиційної глиняної іграшки (свистунці, монетка, вершники, барині);
виставка-продаж літератури з проблематики українського та світового гончарства (найбільший в Україні асортимент);
медитація-споглядання слов’янського городища, найвищий у Полтавщині пагорб – 208 метрів над рівнем моря (за адресою: вул.Партизанська, 102)
-
Пільги
Інформація про пільги:
- Вартість вхідного квитка для школярів-напівсиріт – зі знижкою в розмірі 50%, за умови документально підтвердженого права на пільгу.
- Огляд музею-заповідника для дітей дошкільного віку, школярів-сиріт, осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників бойових дій, учасників АТО – безкоштовно за умови документально підтвердженого права на пільгу.
- Вартість вхідного квитка для студентів, пенсіонерів – зі знижкою в розмірі 20% за умови документального підтвердження права на пільгу.
-
Екскурсовод
Послуги екскурсовода:
індивідуальне екскурсійне обслуговування для всіх категорій відвідувачів музею-заповідника на об’єктах за адресою: вул.Партизанська, 102:
- для групи до 5 осіб включно
- для групи від 6 до 18 осіб включно
- для групи від 19 до 30 осіб включно
- 90,00 грн.
- 150,00 грн.
- 250,00 грн.
-
Важливо
Важливо знати:
1. Тривалість оглядової оплачуваної екскурсії по музею-заповіднику за адресою: вул. Партизанська, 102, – 1 академічна година (45 хв). Тривалість екскурсії, довшої за 1 академічну год., оплачується в подвійному розмірі
2. Час роботи музею-заповідника й перебування на його об‘єктах відвідувачів:
- понеділок – четвер, субота : 8:00 – 17:00 год.;
- п’ятниця, неділя: 8:00 – 16:00 год.
3. Вартість входу на територію Національного музею-заповідника українського гончарства за адресою: вул. Партизанська, 102
– не включає в себе послуги екскурсовода, які оплачуються для всіх відвідувачів музею в повному розмірі.
4. Огляд фондових збірок музею-заповідника для осіб, які мають відповідний лист-клопотання з навчального закладу або з місця роботи з обґрунтуванням необхідності цього для виконання наукових студій, надається безкоштовно.
5. Екскурсії для громадян України (у т.ч. екскурсійним групам) проводяться державною мовою.
6. Вартість індивідуального екскурсійного обслуговування у межах кожної чисельної групи встановлено незалежно від реального складу групи, яка має намір оглянути музей-заповідник.
7. Корпоративний відпочинок відвідувачів у рекреаційній зоні (вул. Партизанська, 102):
- для групи до 30 осіб – 500 грн. за 1 год.
- для групи від 31 до 50 осіб – 900 грн. за 1 год.
8. Надання приміщення Будинку Кричевського-Лебіщака (Музей мистецької родини Кричевських), Центру розвитку духовної культури для проведення лекцій, семінарів, конференцій тощо – 2000 грн. за 1 год.
Для задоволення ваших гастрономічних потреб на території музею діє МузеCafe «GORNятко»