ФЛЕШМОБ до 100-річчя від дня народження Олександри Федорівни Селюченко

5 Травня 2021

ФЛЕШМОБ до 100-річчя від дня народження Олександри Федорівни Селюченко

5 Травня 2021

Студія «Відродження» представляє спільний проєкт Національного музею-заповідника українського гончарства & Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського – ФЛЕШМОБ до 100-річчя ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ талановитої опішненської гончарки, майстрині дитячої іграшки, заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки художників України – Олександри Федорівни Селюченко.

Дивитися обов’язково! Дітки старалися!!!))

Дивитися обов’язково! Дітки старалися!!!))