Фотографія в Національному архіві українського гончарства

Фотографія в Національному архіві українського гончарства

12 Травня 2020
Статті

Результатом активної збиральницької діяльності Музею гончарства стало заснування 1993 року структурного підрозділу – Національного архіву українського гончарства, основне завдання якого пошук, збирання та збереження писемних документів, пов’язаних з історією гончарства, з метою застосування відвідувачами ретроспективної інформації.

В архіві міститься як давня, так і сучасна фотографія. Давня фотографія зберегла для прийдешніх поколінь побут, працю, образи гончарів, малювальниць, творців гончарного мистецтва, які своєю працею сформували  неповторний образ Опішного, краєвиди селища, архітектурні пам’ятки. На сучасному фото зафіксовано найважливіші моменти з життя Музею-заповідника.