«Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги.Straßen. Roads»!

18 Жовтня 2021

«Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги.Straßen. Roads»!

18 Жовтня 2021

Розділ “Обов’язково до перегляду” у збірці книжок Музею мистецької родини Кричевських доповнив довгоочікуваний екземпляр – масштабне видання «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги.Straßen. Roads»!

Колосальна робота, проведена над каталогом, вилилась у видання, що має стати настільним для усіх поціновувачів українського мистецтва!Дякуємо пані Оксані Підсусі та всім причетним до реалізації проєкту за можливість стати його частиною та насолоджуватись результатами!