Катерині Кричевській-Росандіч – 95!
![Катерині Кричевській-Росандіч – 95!](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/241068749_4481693178517721_2435305425104434206_n-960x1080.jpg)
Катерині Кричевській-Росандіч – 95!
Сьогодні святкує свій 95-річний ювілей видатна українська й американська мисткиня Катерина Кричевська-Росандіч!Недаремно ця дата гармонійно влилася до хвилі святкувань 30-ї річниці Незалежності України, адже Катерина Василівна, живучи довгі роки в Америці, зберегла Україну в серці. Виявляється це і в її світосприйнятті, і в численних живописних творах, 95 з яких представлено на мультимедійній виставці в рамках міжмузейного проєкту «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads».Художниця нині по праву носить звання старійшини роду, несучи в собі вагому мистецьку школу та неабиякі життєві знання. Тож бажаємо їй, щоб її фізичні сили відповідали силам душевним, яких ще треба пошукати! Щоб нащадки (і ми з ними) всотували в себе увесь її досвід та майстерність, примножуючи заслужену славу династії Кричевських і всієї України!
Сьогодні святкує свій 95-річний ювілей видатна українська й американська мисткиня Катерина Кричевська-Росандіч!Недаремно ця дата гармонійно влилася до хвилі святкувань 30-ї річниці Незалежності України, адже Катерина Василівна, живучи довгі роки в Америці, зберегла Україну в серці. Виявляється це і в її світосприйнятті, і в численних живописних творах, 95 з яких представлено на мультимедійній виставці в рамках міжмузейного проєкту «Катерина Кричевська-Росандіч. Дороги. Straßen. Roads».Художниця нині по праву носить звання старійшини роду, несучи в собі вагому мистецьку школу та неабиякі життєві знання. Тож бажаємо їй, щоб її фізичні сили відповідали силам душевним, яких ще треба пошукати! Щоб нащадки (і ми з ними) всотували в себе увесь її досвід та майстерність, примножуючи заслужену славу династії Кричевських і всієї України!