Міжнародна Е-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРства переноситься

30 Березня 2022
Міжнародна Е-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРства переноситься

30 Березня 2022

Друзі! На жаль, жорстока агресія ворога поділила наше буття на ДО та ПІСЛЯ… Звичне життя стало зовсім іншим, а мрії й плани «зависли» десь у просторі всесвіту. Усім серцем ми щиро віримо, що зовсім скоро буде мир і перемога, а життя вируватиме з новою силою. Тому запланований на цьогорічне літо захід – Міжнародна Е-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів, НЕ ВІДМІНЯЄТЬСЯ, а ПЕРЕНОСИТЬСЯ на наступний рік.

Тож маєте цілий рік на перезавантаження, удосконалення, натхнення й творче розкрилля! Усі подані заявки для участі в Академії–2022 будуть актуальними й наступного року! Слідкуйте за новинами на Музейних веб-сторінках!Дякуємо, що незмінно залишаєтеся з нами! До зустрічі на літній сесії – 2023!

Усім МИРУ!

Усім МИРУ!