Ми впевнено крокуємо до завершення ремнтних робіт

Як упевненими кроками підходить Новий рік, так і ми впевнено крокуємо до завершення перевтілення старого мансардного приміщення Музей мистецької родини Кричевських у сучасну виставкову залу.

На сьогодні проведено колосальну ремонтну роботу. Картина в залі зовсім інша, ніж була ще місяць тому – рівні, світлі стіни; сучасна система підвісу для освітлення та експонатів; функціонуюче опалення.

Залишилися останні штрихи з якими ми швидко впораємося. А вам обов’язково покажемо остаточний результат).

Ремонтні роботи проводяться за рахунок грантових коштів Cтабілізаційного фонду культури Goethe-Institut Ukraine, приурочених 150-ій річниці від дня народження Василя Григоровича Кричевського.

Фото Тараса Пошивайла

Фото Тараса Пошивайла