5 Листопада 2020

5 Листопада 2020

Цей рік виявився надто складним у фінансовому плані для більшості музейних закладів через негативні наслідки епідемії, спричиненої поширенням вірусу Covid-19. Не став він винятком і для Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Відсутність відвідувачів і відміна всіх запланованих масових заходів звели нанівець більшість планів і починань.

У зв’язку з цим Український культурний фонд започаткував програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», метою якої є сприяння стабільному розвитку культурних та креативних індустрій у часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності малого й середнього бізнесу культурної галузі.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному став одним із 28 переможців у лоті «Культурна спадщина». Грантові кошти в розмірі 1 млн. гривень стануть важливою підтримкою й дозволять Музею-заповіднику не зупинятися на досягнутому, а відкривати нові горизонти в справі збереження й популяризації культурної спадщини України.

Ініціатива Українського культурного фонду в нелегкі для культури часи є вкрай важливою й необхідною. Високо цінуємо дружню підтримку й сподіваємося на майбутню плідну співпрацю.