Наукова конференція «Гуманітаристика: українські освітянські студії»

13 Листопада 2020
Наукова конференція «Гуманітаристика: українські освітянські студії»

13 Листопада 2020

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному й Відділення керамології Інституту народознавства НАН України виступили співорганізаторами учнівської та студентської Всеукраїнської наукової конференції «Гуманітаристика: українські освітянські студії», яка відбудеться у січні 2021 року (в онлайн форматі).

Метою наукового форуму є апробація досліджень учнів, студентів та вчителів в соціо-гуманітарній сфері. Робота планується за такими тематичними напрямами:

• історія;
  • історія України;
  • археологія та антропологія;
  • краєзнавство та регіоналістика;
  • керамологія;
  • мистецтвознавство;
  • етнологія;
  • культурологія;
  • мовознавство;
  • соціологія;
  • філософія;
  • соціальна та економічна географія;
  • методика викладання вказаних дисциплін в середній та вищій школі.

Більше інформації за посиланням https://drive.google.com/file/d/1DoboLadxhjlMsRUEKXZRb78gF1SPWc-n/view?fbclid=IwAR3c2vTUnCd3GC5fpfqJQjQqQwXH3MOECFiNpCeLGtXwKzG2wQDfEFawVPU

• історія;
  • історія України;
  • археологія та антропологія;
  • краєзнавство та регіоналістика;
  • керамологія;
  • мистецтвознавство;
  • етнологія;
  • культурологія;
  • мовознавство;
  • соціологія;
  • філософія;
  • соціальна та економічна географія;
  • методика викладання вказаних дисциплін в середній та вищій школі.