Новий том Національного наукового щорічника «Українська керамологія»

19 Березня 2021
Новий том Національного наукового щорічника «Українська керамологія»

19 Березня 2021

Побачив світ черговий том Національного наукового щорічника «Українська керамологія», підготовлений до друку у видавництві «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства.

В основу наукового збірника покладено матеріали Всеукраїнського керамологічного семінару «Ринок ужиткової й художньої кераміки в Україні: традиції, проблеми, перспективи»,що відбувся в Опішному на базі Національного музею-заповідника українського гончарства за участі провідних українських керамологів, істориків, мистецтвознавців, етнологів, краєзнавців, економістів, музейних працівників та інших.

Тематично наукове видання охопило широку палітру дослідницьких питань у галузі керамології, гончарства й кераміки. Збірник містить унікальні матеріали з проблематики ринку вжиткової й художньої кераміки в Україні. Дослідники порушили питання традицій збуту й використання глиняного посуду в Україні впродовж другої половини ХІХ – початку ХХІ століття, сучасні проблеми виготовлення, продажу та популяризації кераміки, окреслили перспективи використання вітчизняної кераміки в сучасному побуті українців.

Видання рекомендовано до друку вченими радами Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України та Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Усі, хто чекав на видання, віднині можуть придбати його у всіх підрозділах Музею гончарства або ж замовити на сайтах «КЕРАМОкрамниця» чи «Гончарська Книгозбірня України»

Поспішайте, кількість примірників обмежена!!!

Поспішайте, кількість примірників обмежена!!!