Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

24 Листопада 2022
Обгрунтування

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1Назва предмета закупівліПриродний газ ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо ( Природний газ ДК 021:2015 – 09123000-7 Природний газ)
2Вид процедуриЗакупівля без використання електронної системи.Закупівля без використання електронної системи,у зв’язку з відсутністю пропозицій у відкритих торгах з особливостями,ідентифікатор закупівлі:UA-2022-11-08-008196-a. Відповідно до вимог підпункту 6 п. 13  постанови від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» «відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)».
3Ідентифікатор закупівліUA-2022-11-24-002868-a
4Ідентифікатор плану закупівлі UA-P-2022-11-21-004447-c
5Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліЗ метою забезпечення газовим паливом для функціонування Музею-заповідника.Якісні  та технічні характеристики встановлені виходячи з вимог законодавства України,а саме товар запропонований учасником повинен відповідати вимогам ДСТУ 5542-87 (ГОСТ 5542-87).
6Обґрунтування розміру бюджетного призначенняРозмір бюджетного призначення/очікуваної вартості за проектом кошторису на 2023 рік до програми КПКВ 3801190 «Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів»
7Очікувана вартість предмета закупівлі463 508,92 грн з ПДВ
8Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівліНормативно-правовими актами, які регулюють питання закупівлі природного газу є:Закон України «Про ринок природного газу»;Правила постачання природного газу, затверджені постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496Постанова Кабміну про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам від 19.07.2022 № 812;Постанова Кабміну про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу від 06.03.2022 № 222 (зі змінами);Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон);Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості).Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812, яка набрала чинності 01.09.2022, затверджено Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам (далі – Положення).Положення визначає обсяг та умови виконання спеціальних обов’язків, що покладаються на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (далі – спеціальні обов’язки), зокрема для забезпечення стабільності, належної якості та доступності природного газу, підтримання належного рівня безпеки його постачання споживачам без загрози першочерговій цілі створення повноцінного ринку природного газу, заснованого на засадах вільної конкуренції з дотриманням принципів пропорційності, прозорості та недискримінації.Положення покладає спеціальні обов’язки на ТОВ «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”» щодо забезпечення постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами відповідно до Бюджетного кодексу України, закладам охорони здоров’я державної власності (казенні підприємства та / або державні установи тощо), закладам охорони здоров’я комунальної власності (комунальні некомерційні підприємства та / або комунальні установи, та / або спільні комунальні підприємства тощо) (далі – бюджетні установи) на умовах, передбачених пунктом 6 цього Положення.Відповідно до пункту 6 Положення ТОВ «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”» постачає з 01.09.2022 по 31.03.2023 (включно) природний газ бюджетним установам на умовах договору постачання, укладеного з цим товариством на період до 31.12.2022, за ціною, що становить 16 390 грн з урахуванням податку на додану вартість за 1 000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).Всього ціна газу за 1000 куб. м з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед, становить 16 553,89 грн.

3Ідентифікатор закупівліUA-2022-11-24-002868-a
4Ідентифікатор плану закупівлі UA-P-2022-11-21-004447-c