Перша річниця смерті Катерини Кричевської-Росандіч

Перша річниця смерті Катерини Кричевської-Росандіч

3 Листопада 2022
Музей Кричевських

Сьогодні перша річниця смерті близької і дорогої для Музею мистецької родини Кричевських людини – Катерини Кричевської-Росандіч. До кінця свого життя, попри складні перипетії долі, вона зберегла молоду посмішку, в якій читалися сердечність, неабиякий розум та добре серце. Нею захоплювалися через рішучий і вольовий характер, неймовірну красу та людяність. Катруся, як вона сама просила себе називати, не зупинялася ні перед чим, коли прагнула досягнути певної мети та керувалася лише власним сумлінням. Україна була її великою любов’ю. Колекція Музею мистецької родини Кричевських зберігає роботи мисткині та архівні матеріали, з деякими з них пропонуємо ознайомитися нижче.