Робота та обмеження на час локдауну (з 08.01.2020)

7 Січня 2021

Шановні відвідувачі!

Повідомляємо, що під час всеукраїнського локдауну, з 8 січня 2021 року, відвідування Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному проходитиме з деякими обмеженнями:

• огляд експозиції лише просто неба (без приміщення);
  • майстер-класи не проводитимуться;
  • музеї-садиби будуть зачинені.

Усі ці тимчасові незручності ми компенсуємо можливістю відвідати три об’єкти – НМЗУГ, Музей мистецької родини Кричевських і Центр популяризації гончарської спадщини за ціною економ-квитка.

Дякуємо, що ви залишаєтися з нами й обираєте наш Музей-заповідник для відпочинку. Пам’ятайте – дозвілля має бути безпечним!

Шановні відвідувачі!

• огляд експозиції лише просто неба (без приміщення);
  • майстер-класи не проводитимуться;
  • музеї-садиби будуть зачинені.