Щиросердно вітаємо Вас із Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

29 Грудня 2020
Щиросердно вітаємо Вас із Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

29 Грудня 2020

Добігають останні дні 2020 року,
а це значить, що ще один рік стає надбанням історії!

Він дійсно був насичений масштабними, цікавими, складними й нелегкими  подіями!

Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом працювати в екстремальних умовах, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й реалізувати те, що натхненно планувалося!

Попри всі труднощі ми впевнено й з оптимізмом дивилися в майбутнє!

Глибоко вдячні всім Вам за плідну роботу в нашій спільній справі збереження, становлення й піднесення української культури!

Щиро зичимо, щоб прийдешній рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги!

Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії й оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Хай гарний святковий настрій збережеться впродовж усього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваших рідних міцним здоров’ям, щастям і взаєморозумінням!

Нехай життя наповнюється світлими моментами, а сміливість і мудрість допомагають досягати бажаних висот, знаходити шукане і впевнено крокувати вперед, до своєї найзаповітнішої мрії!

СЛАВІМО ГОНЧАРСТВО!

Добігають останні дні 2020 року,
а це значить, що ще один рік стає надбанням історії!

Він дійсно був насичений масштабними, цікавими, складними й нелегкими  подіями!

Попри всі труднощі ми впевнено й з оптимізмом дивилися в майбутнє!

СЛАВІМО ГОНЧАРСТВО!