«Таємниці. Роздуми. Сни.» Інни Гуржій

19 Жовтня 2021

«Таємниці. Роздуми. Сни.» Інни Гуржій

19 Жовтня 2021

Ім’я цієї талановитої особистості останнім часом часто згадується в сучасному АРТ-просторі. Вона без упину займається творчістю, розвивається, удосконалюється й «росте», як професіонал. Вона не боїться братися за грандіозні проєкти, завжди готова до експериментів і відкрита до спілкування.

Інна Гуржій – стильна й креативна художниця-керамістка з Полтави знову потішила прихильників керамічного мистецтва неймовірними творами – днями в Мистецькій галереї Центру популяризації гончарської спадщини України було відкрито її персональну виставку «Таємниці. Роздуми. Сни.».

Неординарні задуми, витончені форми, яскраві кольори й цікаві експерименти – усе це вишукано поєдналося у творах мисткині.

До експозиції увійшли роботи з приватної колекції художниці-керамістки останніх років і твори, виготовлені під час «КЕР АМОрезиденції», що проходила на базі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному в липні 2021 року.

Привітати з вернісажем завітали її рідні, знайомі, колеги й прихильники таланту Інни Гуржій.

Для огляду виставка «Таємниці. Роздуми. Сни.» доступна щоденно до кінця грудня 2021 року.

Повірте, такий мистецький мікс краси, вишуканості, стилю, креативу й професіоналізму варто побачити!