12 Червня 2020

12 Червня 2020

Видавництво «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному безперестанно радує своїх прихильників новими керамологічними виданнями.

УЖЕ СКОРО – НОВИЙ БЕСТСЕЛЕР «УКРАЇНСЬКОГО НАРОДОЗНАВСТВА»!

Уже зовсім скоро чекаємо на перший випуск з академічної серії «Українські керамологічні джерела» – «БРАТІЯ ЦЕХУ ГОНЧАРСЬКОГО: ДИБИНЕЦЬКЕ ГОНЧАРСТВО СЕРЕДИНИ ХVIII – ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ». Автор-упорядник видання – Оксана Коваленко, відомий керамолог, історик, археолог, кандидат історичних наук, доцент, автор численних публікацій з проблематики керамології, музеології та історії.

УЖЕ СКОРО – НОВИЙ БЕСТСЕЛЕР «УКРАЇНСЬКОГО НАРОДОЗНАВСТВА»!

Це унікальна збірка керамологічних джерел і наукових студій з історії гончарства села Дибинці – провідного гончарного осередку Київщини. У ній опубліковано цехову книгу гончарів 1744–1817 років з аналізом архівних документів; історичні розвідки з історії гончарського цеху XVIII століття та релігійного братства 1779–1909 років. Подано фрагменти студій 1862, 1912, 2014 років та новітнє дослідження гончарного мистецтва Дибинців кінця XVIII – початку ХХІ століття. Видання доповнено цікавими фотоматеріалами архівних документів, виробів дибинецьких гончарів, сучасними краєвидами  славетного села.

Книга буде цікавою для керамологів, істориків, етнологів, культурологів, краєзнавців, мовознавців, а також тих, хто студіює історію ремесла, грошових відносин ранньомодерної доби, здійснює генеалогічні дослідження.

Щойно книга побачить світ, ми обов’язково про це повідомимо на нашому офіційному сайті!!!