Великий червоний птах
Великий червоний птах
«Великий червоний птах» прилетів з небесної блакиті й оселився серед монументальних скульптур Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.
![Великий червоний птах 1 Великий червоний птах](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/ptah_1-600x900.jpg)
![Великий червоний птах 2 Великий червоний птах](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/ptah_2-600x900.jpg)
Це новітня робота художника-кераміста, заслуженого майстра народної творчості України, бандуриста із с. Межиріч у Черкащині – Сергія Радька. «Великий червоний птах» – птах, який пірнає із неба до землі. Це Господній посланець гарних, світлих, добрих новин, яких нам так іноді бракує. Червоний його колір символізує красу, здоров’я, радість, добробут та любов. Можливо, й Вам «Червоний птах» принесе часточку щастя із небесної блакиті. Завітайте до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!!!
Анна Шаблій,
екскурсовод ІІ категорії
Науково-методичного відділу популяризації
гончарної спадщини, туризму та екскурсій
Національного музею-заповідника
українського гончарства
«Великий червоний птах» прилетів з небесної блакиті й оселився серед монументальних скульптур Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.
![Великий червоний птах 3 Великий червоний птах](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/ptah_1-600x900.jpg)
![Великий червоний птах 4 Великий червоний птах](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/ptah_2-600x900.jpg)
Це новітня робота художника-кераміста, заслуженого майстра народної творчості України, бандуриста із с. Межиріч у Черкащині – Сергія Радька. «Великий червоний птах» – птах, який пірнає із неба до землі. Це Господній посланець гарних, світлих, добрих новин, яких нам так іноді бракує. Червоний його колір символізує красу, здоров’я, радість, добробут та любов. Можливо, й Вам «Червоний птах» принесе часточку щастя із небесної блакиті. Завітайте до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!!!
Анна Шаблій,
екскурсовод ІІ категорії
Науково-методичного відділу популяризації
гончарної спадщини, туризму та екскурсій
Національного музею-заповідника
українського гончарства